Sport bigmir,  16 квітня 2016, 18:35
0
287
Владлен Юрченко

Український півзахисник вийшов у стартовому складі і допоміг своїй команді перемогти в матчі 30-го туру чемпіонату Німеччини.

Український футболіст леверкузенського Байєра Владлен Юрченко провів черговий поєдинок у чемпіонаті Німеччини.

Екс-півзахисник донецького Шахтаря вийшов у стартовому складі леверкузенців і провів на полі 84 хвилини. Українець результативними діями не відзначився. На рахунку Юрченка жовта картка, яку він отримав за грубу гру на 34 хвилині матчу.

Відзначимо, що команда українця здобула впевнену домашню перемогу з рахунком 3:0. На 70 хвилині Камплі, який тільки що з'явився на полі, відкрив рахунок у матчі, на 76-й хвилині Брандт подвоїв перевагу "фармацевтів", а остаточний рахунок незадовго до фінального свистка встановив Карім Белларабі.

Байєр Леверкузен - Айнтрахт Франкфурт 3:0

Голи: Камплі, 70, Брандт, 76, Карім Белларабі, 90