Райо Вальєкано - Реал Мадрид 2:3 Онлайн трансляція матчу чемпіонату Іспанії

0
403
Райо Вальєкано - Реал Мадрид: Онлайн трансляція матчу чемпіонату Іспанії

Реал з Райо Вальєкано зіграють 23 квітня в матчі 35-го туру чемпіонату Іспанії.

Читай онлайн трансляцію матчу Райо Вальєкано - Реал Мадрид, яка розпочнеться о 17:00.

Райо Вальєкано - Реал Мадрид 2:3

Гол: Міку (14), Адріан Ембарба (7) - Лукас Васкес (52), Гарет Бейл (35)

Райо Вальєкано: Основний: Хуан Карлос, Кіні Марін, Антоніо Амайя, Хосе Анхель Креспо, Тіто, Санчес Руїс Хосабед, Роберто Трасоррас, Адріан Ембарба, Пабло Ернандес, Тьягу, Міку, Тренер: Пако Хемес

Реал Мадрид: Основний: Кейлор Навас, Даніло, Пепе, Рафаель Варан, Марсело, Іско, Тоні Кроос, Ніко Ковачіч, Гарет Бейл, Хесе, Карім Бензема, Тренер: Зінедін Зідан

1: Звучить стартовий свисток, матч розпочався. М'яч у центрі поля розіграли футболісти Райо Вальєкано

2: На полі точиться жорстка боротьба, ніхто з команд поки не може підійти до штрафної суперника

3: Бензема отримав пас у штрафний Рао і скинув під удар Бейлу. Гарет завдав потужного удару з-за меж штрафного, але м'яч потрапив у штангу і залишив межі поля

6: Реал заволодів ініціативою в матчі, але Райо Вальєкано зустрічає атаки суперника пресингом

7: Райо Вальєкано відкриває рахунок у матчі. "Бджоли" пресингом не дали Реалу перейти з захисту в атаку і заволоділи м'ячем. Тьягу входить у штрафну Реала і віддає пас в центр штрафної на Ембарбую. Той б'є і м'яч влітає у ворота!

10: Райо Вальєкано, забивши гол, заволодів ініціативою в матчі. Реалу більше доводитися захищатися

12: Ковачіч накинув м'яч у штрафну Райо на Бензема, останній намагався в дотик пробити по воротах, але удар у форварда Реала не вдався

14: Холодний душ для Реала влаштовує Райо Вальєкано. У Мадриді злива, а після розіграшу кутового Міку головою відправив м'яч у ворота

16: Райо Вальєкано відчула кров суперника, і "бджоли" продовжують атакувати Реал

18: Райо розігрує кутовий удар. Трасоррас навісив у штрафну Реала, але захисники мадридського клубу винесли м'яч у поле

19: Тьягу з лівого флангу вривається в штрафну Реала і б'є, але його удар блокує Пепе

21: Райо Вальєкано потяглося в контратаку. Ембарба влітає в штрафну Реала, відпустивши від себе м'яч. Навас вийшов з воріт і йде на м'яч, Ембарба теж летить м'ячем, і футболісти зіштовхуються один з одним

23: Ембарба отримав невелике ушкодження після зіткнення з Навасом, але після того як його оглянули медики, він повернувся на поле

26: Райо Вальєкано нічого не дає створити біля своїх воріт Реалу. Зідан нервується і махає руками команді, щоб та почала грати

27: Тьягу з дальньої дистанції завдав потужного удару по воротах Реала, але Навас відбив удар гравця Райо Вальєкано

30: Ковачіч увірвався в штрафну Райо, підійшов до штанги і пробив повз ворота

33: Реал повернув собі ініціативу в матчі, але створити щось небезпечне біля воріт суперника команда Зідана не може

35: Реал забиває гол після розіграшу кутового. Кроос навісив у штрафну, Бейл б'є головою і м'яч влітає у ворота

37: Реал продовжує атакувати свого суперника. Королівський клуб хоче до перерви зрівняти рахунок у матчі

40: Карім Бензема на лівому фланзі намагався один на один обіграти захисника, але втратив м'яч

41: Зідан вже готує заміну

42: Заміна у складі Реала. Замість Бензема на поле вийшов Лукас Васкес

44: Райо Вальєкано вдалося відсунути гру від своїх воріт до центру поля

45: Перший тайм закінчується з рахунком 2:1, чекаємо другої половини матчу. Перерва!

46: Розпочався другий тайм. М'яч у центрі поля розіграли футболісти Реала

47: У Мадриді закінчився дощ, над полем світить сонце. Можливо, Реал почне грати в свою гру в другому таймі і зможе відігратися

50: Команди діють на зустрічних курсах, поки в другому таймі без ударів по воротах

52: Реал зрівнює рахунок у матчі. Даніло з правого флангу від лицьової лінії навісив у штрафну Райо, Васкес головою переправив м'яч у ворота!

53: Хосабед (Райо Вальєкано) отримує попередження, Реал отримав право на стандартний удар у штрафний Райо Вальєкано

54: Іско завдав удар зі штрафного, м'яч пролетів над поперечиною

55: Подвійна заміна в складі Райо Вальєкано. Замість Хосабеда на поле вийшов Ітурра

55: Герра на поле замінив Ернандеса

57: Реал заробив право на кутовий на лівому фланзі. Кроос навісив у штрафну, але захисники винесли м'яч в поле

59: Хесе увірвався в штрафну Райо і пробив прямо в груди голкіперу

62: Креспо за фол проти Іско отримує жовту картку

63: Заміна у складі Реала. Замість Хесе на поле вийшов Модріч

66: Ковачіч отримує жовту картку

67: Ітурра (Райо Вальєкано) отримує попередження

69: Почалася груба гра у виконанні обох команд. Багато зіткнень, і як наслідок, багато зупинок у грі

72: Трасоррас пробив з-за меж штрафного Реала, але м'яч полетів прямо в руки Навасу

73: Трасоррас (Райо Вальєкано) отримує жовту картку

74: Бейл з правого флангу прострілював e центр воротарського на Васкеса, але того на м'ячі випередив захисник Райо Вальєкано

76: Амайя (Райо Вальєкано) отримує жовту картку

77: Заміна у складі Райо Вальєкано. Замість Тіто на поле вийшов Разван Рац

78: Заміна у складі Реала. Замість Ковачіча на поле вийшов Х. Родрігес

81: Гарет Бейл на швидкості увірвався в штрафну і вколотив м'яч у ворота!

82: Зараз можна з упевненістю говорити, що заміни Зідана зіграли. Реал, програючи по ходу матчу 2:0, зумів зрівняти, а потім і вийти вперед у матчі з Райо Вальєкано

83: Рац (Райо Вальєкано) отримує жовту картку

85: Реал після забитого м'яча знизив темп гри, команда Зідана стала більше думати про захист?

87: Реал під час створення своїх атак використовують дальні передачі на Бейла або Васкеса. Не йдуть "вершкові" великими силами вперед