Реал і Ман Сіті показали антирекорд ЛЧ за часом першого удару по воротах

Sport bigmir,  27 квітня 2016, 10:04
0
264
У матчі Ман Сіті - Реал глядачі нечасто ставали свідками ударів

Глядачам першого півфіналу Ліги чемпіонів між Манчестер Сіті і Реалом довелося довго чекати першого удару по воротах.

Англійський Манчестер Сіті і іспанський Реал зіграли в дуже прагматичний футбол в першому півфіналі Ліги чемпіонів.

Всього за матч обидві команди на двох завдали 12 ударів по воротах, але ця цифра зросла у другому таймі завдяки активності Реала в кінцівці поєдинку.

Перший же удар у звітній грі було завдано лише на 27-й хвилині - його завдав центрбек господарів Ніколас Отаменді. Статистики порахували, що це найпізніша перша спроба вразити ворота в поточному розіграші Ліги чемпіонів.

Раніше повідомлялося, що Манчестер Сіті і Реал зіграли внічию 0: 0 в першому матчі 1/2 фіналу Ліги чемпіонів.

Мирна битва: Як Реал і Манчестер Сіті зіграли в Лізі чемпіонів