0
531
Будковський забив двічі у ворота Говерли

Луганська Зоря забила чотири м'ячі ужгородському клубу.

Луганська Зоря, яка востаннє вигравала аж 2 квітня, здобула довгоочікувану перемогу в чемпіонаті України, розгромивши за рахунку 4:0 ужгородську Говерлу.

Підопічні Вернидуба не стали тягти із забитими голами, і вже на 13-й хв. Опанасенко відкрив рахунок в матчі, пробивши м'яч поміж ніг голкіпера.

Далі гра трохи заспокоїлася, але наприкінці тайму Зоря ще двічі відзначилася зусиллями Будковського і Караваєва, довівши рахунок до розгромного.

Щойно розпочався другий тайм, як Зоря забила четвертий м'яч - Будковський зробив дубль, поціливши ворота Говерли після контратаки гостей. Після цього Зоря вирішила не добивати суперника, і, контролюючи м'яч, довела поєдинок до своєї впевненої перемоги.

Говерла - Зоря (0:4)

Голи: Опанасенко, 13, Будковський, 40, 47, Караваєв, 45