Барселона забила п'ять голів у дербі і залишається на першому місці

290
Барселона забила п ять голів у дербі і залишається на першому місці
Суарес двічі забив Еспаньйолу

Барселона розгромила Еспаньол завдяки голам Мессі, Суареса, Неймара і Рафіньї.

Каталонська Барселона здобула впевнену розгромну перемогу над Еспаньолом у 37-му турі чемпіонату Іспанії з рахунком 5:0.

Вже на восьмій хвилині Мессі красивим ударом зі штрафного пробив над стінкою під поперечину, відкривши рахунок у матчі. Завдяки цьому голу Барселона заграла дуже спокійно, моментами пішки переміщаючись по полю, при цьому задаючи темп гри.

Втім, каталонці в потрібний момент прискорювалися, створюючи моменти, тому м'яч ще не раз опинявся у воротах Пау. На початку другого тайму Мессі вивів Суареса один на один з воротарем і уругваєць легко обіграв Пау, на 61-й хвилині Суарес оформив дубль, коли забив після подачі кутового.

Розгром продовжив на 74-й хвилині Рафінья, забивши першим дотиком після виходу на заміну. Ну а крапку в матчі на 83-й хвилині поставив Неймар.

Таким чином, Барселона зберегла перше місце в турнірній таблиці Примери і тепер для оформлення чемпіонства потрібно в останньому турі обіграти на виїзді Гранаду, яка в цьому турі обіграла Севілью і відірвалася від зони вильоту на 3 очки.