0
527
Шахтар у Львові двічі забив Олександрії

Шахтар обіграв Олександрію на шляху до фіналу національного кубка.

Подробиці і онлайн матчу: Шахтар - Олександрія 2:0 Трансляція матчу Кубка України

Донецький Шахтар зіграє з луганською Зорею в фіналі Кубка України сезону 2015/16. У півфіналі "гірники" за сумою двох матчів обіграли Олександрію із загальним рахунком 3:1.

Рахунок першої гри 1:1 зберігав однакові шанси для обох команд, але донецький Шахтар досить швидко вийшов вперед - після подачі Срни зі штрафного на 15-й хвилині Малишев головою відправив м'яч у ворота.

Якщо до гола Олександрія дивилася добре, то пропущений м'яч став ударом для гостей і до перерви "гірники" мінімум тричі могли забивати, але здорово в рамці воріт зіграв Леванідов.

У другому таймі Шахтар продовжив контролювати м'яч, але вже без гостроти біля воріт суперника. У свою чергу Олександрія сподіваласьна свій шанс у контратаках, адже гол перекладав би гру в овертайм.

Втім, команда Шарана свій момент в матчі так і не дочекалася, зате Шахтар вже в компенсований час забив ще раз - після невпевненої гри Леванідова на виході Нем відправив м'яч у сітку.

Таким чином, Шахтар здобув перемогу з рахунком 2:0 і саме "гірники" 21 травня на Арені Львів зіграють з Зорею в фіналі Кубка України.

Шахтар - Олександрія - 2:0 (перший матч 1:1)

Голи: Малишев, 15, Ньому, 90+2

Шахтар: Каніболоцький, Срна, Ордець, Ракицький, Ісмаїлі, Степаненко, Малишев, Коваленко (к), Марлос (Бернард, 76), Тайсон (Нем, 68), Едуардо (Гладкий, 71)

Олександрія: Леванідов, Микицей, Леонов (Чорний, 56), Паламар, Запорожан (к) (Старенький, 80), Грицук (Куліш, 46), Дедечко, Імереков, Банада, Козак, Басов