Сімеоне: Реал був кращим, тому переміг

iSport.ua,  29 травня 2016, 09:07
0
223

Головний тренер Атлетіко Дієго Сімеоне висловився щодо програного фіналу Ліги чемпіонів проти Реала.

«Перш за все мені б хотілося привітати Реал з перемогою. Вони знову перемогли нас. Ми почали зустріч не найкращим чином, але з 20-ї по 25-у хвилини виправилися в плані організації.

У другому таймі ми могли зрівняти дуже швидко, було зрозуміло, до чого ми прагнемо. Ми атакували великими силами. Шанси були в обох команд. Ми зуміли відновити рівновагу, а до овертайму обидві команди вимоталися. Ніхто не пам'ятає тих, хто програв, а дві поразки в фіналах - це провал. Треба пройти через це і залікувати рани.

Перемагає завжди найсильніший. Реал був кращим, тому переміг. У нас був шанс стати чемпіонами, але ми не скористалися. Слід продовжувати працювати. Я теж повинен дещо продумати і почну робити це прямо зараз.

Зараз я повинен повернутися додому і спробувати залікувати свої рани разом з людьми, які завжди мене підтримували. Ти робиш все можливе, вичавлюєш з себе максимум, але доходиш до двох фіналів і двічі програєш. Минулого разу це були 1:4 в овертаймі після того, як ми довгий час вели з рахунком 1:0, зараз це серія пенальті. Навіть не знаю, яка поразка болючіша. Це непросто, але моє життя ніколи не було простим. Два фінали за три роки - відмінне досягнення для Атлетіко, але мене воно щасливим не робить», - заявив наставник Матрацників.

Нагадаємо, Реал здобув перемогу над Атлетіко в серії післяматчевих пенальті (5:3), після того, як основний час завершився з рахунком 1:1.