iSport.ua,  10 червня 2016, 11:25
0
55
Дідьє Дешам

Головний тренер збірної Франції Дідьє Дешам поділився очікуваннями від матчу зі збірною Румунії.

Сьогоднішній матч між збірною Франції і Румунії стане дебютним на Євро-2016. Дідьє Дешам вважає, що перша гра повинна задати тон всьому турніру.

«Чим менше відповідальності буде лежати на плечах гравців, тим краще. Ми два роки готувалися до стартового матчу на домашньому Євро. Наш останній офіційний матч був в чвертьфіналі ЧС 2014 з Німеччиною. Після цього - тільки товариські. Нам доведеться зіграти на Стад-де-Франс в матчі відкриття, що робить цю зустріч особливою. Вона повинна задати тон всьому турніру.

Звичайно, ми граємо у Франції, але Румунія не здасться без бою і віддасть усі сили заради гарного результату. Якщо румуни хочуть перемогти, то не будуть всю гру оборонятися. Ця команда вміє захищатися, але це не єдиний її козир. Я дивився останні матчі Румунії, і вона хороша в атаці. Очікую, що вона захоче піднести нам сюрприз, тому всіх нас чекають цікаві 90 хвилин», - сказав Дешам.

Нагадаємо, матч-відкриття Євро-2016 між Францією та Румунією відбудеться сьогодні на Стад-де-Франс. Початок поєдинку о 22:00 за київським часом.