Йорданеску: Буде складно відновити хлопців до наступного матчу

iSport.ua,  11 червня 2016, 15:20
0
163
Ангел Йорданеску

Головний тренер збірної Румунії Ангел Йорданеску прокоментував прикру поразку від збірної Франції.

Головний тренер збірної Румунії Ангел Йорданеску не приховував свого розчарування після поразки в матчі з французами.

"Я думаю, ми зіграли хороший матч, у цій зустрічі було як позитивне, так і негативне. Ми відмінно почали першу половину зустрічі і мали класний момент, щоб відкрити рахунок. Якби ми забили тоді, це могло б вплинути на хід усього матчу. На початку другого тайму у нас знову були хороші моменти, але Станку знову упустив свій шанс.

Мої гравці виконали установку на гру і я вдячний їм за якість продемонстрованої гри, навіть незважаючи на те, що ми програли. Дуже важко віддавати гру на останніх хвилинах, але прекрасний гравець забив нам неймовірний гол.

Якби ви зараз могли зайти в роздягальню, ви б побачили, наскільки розчаровані мої гравці. Буде важко відновити і підготувати хлопців до наступної гри".

Нагадаємо, що у вчорашньому матчі-відкриття Євро-2016 збірна Румунії поступилася французам з рахунком 1:2. Вирішальний гол був забитий лише на 89-й хвилині.