iSport.ua,  13 червня 2016, 09:56
0
523
Дженаро Гаттузо

Матч-відповідь плей-офф за перехід в Серію В ознаменувався заворушеннями на трибунах.

У плей-офф за право добути підвищення в дивізіоні Піза легендарного півзахисника Дженаро Гаттузо зустрічалася з клубом Фоджа. За сумою двох матчів команда Гаттузо переграла суперників і вийшла в другий за силою італійський дивізіон.

Перший матч в Пізі завершився переконливою перемогою господарів з рахунком 4: 2. У матчі-відповіді була зафіксована нічия 1: 1.

По ходу виїзного поєдинку на поле полетіли різноманітні об'єкти, один з яких, пластикова пляшка, потрапив прямо в голову Гаттузо. Матч був перерваний на кілька хвилин, поки вболівальники не заспокоїлися.

Пізніше Гаттузо вступив у перепалку зі своїм колегою з Фоджі Роберто Де Дзербі, в результаті чого обидва були видалені з поля.