Козак: останні 10 хвилин тривали для нас дуже довго

iSport.ua,  15 червня 2016, 23:02
0
244
Ян Козак

Наставник збірної Словаччини Ян Козак прокоментував перемогу своїх підопічних над збірною Росії.

«Марек Хамшик чудово грає за збірну далеко не перший рік. Це один із наших лідерів поряд з Мартін Шкртелом. Сьогодні він зіграв чудово. Він багато допомагав обороні і забив приголомшливий гол, який виявився одним із ключових моментів матчу. Не знаю, чи зможе він стати одним із кращих гравців ЄВРО, для цього нам треба затриматися у Франції довше. Але одне можна сказати на сто відсотків: у «Наполі» він дозрів як особистість і як гравець. Він, безумовно, готовий грати за найбільші клуби», - розсипався Козак у компліментах Мареку Хамшику.

«Поєдинок був досить рівним і вкрай напруженим. Ніхто не хотів розкриватися і пропускати. В епізоді з першим голом блискуче зіграв Володимир Вайсс, потім він же асистував зі стандарту Хамшику. У перерві я сказав, що рахунок всього 2:0 і це не кінець. Якийсь час ми контролювали гру, але потім втомилися. Останні 10 хвилин тривали для нас дуже довго», - сказав наставник словаків.

Варто зазначити, що останні 10 хвилин зустрічі на ворота Козачіка було здійснено шквал атак, а володіння м'ячем на цьому часовому відрізку становило 88% у збірної Росії проти 12% у Словаччини.