iSport.ua,  18 червня 2016, 10:20
0
213
У післяматчевій лотереї Колумбія виявилася сильнішою зв Перу

У чвертьфінальному матчі континентальної першості в США збірна Колумбії за пенальті здолала національну команду Перу (4:2).

В основний і доданий час команди так і не змогли розпечатати ворота суперника. У серії пенальті перших 4 удари були точними - забивали Руідіас і Тапія за Перу, Родрігес і Куардадо - за Кавових. Однак далі Давид Оспіна впорався з ударом Трауки, після чого у перуанців не забив ще і Куева. А що стосується колумбійців, то вони продемонстрували 100% влучність - удари Морено і Переса також досягли цілі і вивели команду в півфінал!

У півфіналі колумбійці битимуться з переможцем пари Мексика - Чилі, а переможця чвертьфіналу Аргентина - Венесуела очікує зустріч з господарями турніру - США.

Перу - Колумбія 0:0 (2:4 в серії пенальті)