Азар: Якби не Кірай, ми б забили ще більше

iSport.ua,  27 червня 2016, 15:55
0
193
Еден Азар

Найкращий гравець матчу Бельгія - Угорщина (4:0) поділився враженнями від виходу його команди в 1/4 фіналу Євро-2016.

Бельгієць відзначив воротаря суперників, а також заявив, що перемога його команди заслужена. Крім цього, Азар подякував угорській збірній за гідну гру.

"Відмінна гра, ми заслужили перемогу. Могли забити більше, але голкіпер зробив декілька відмінних сейвів. Не те, що ми занадто переживаємо з цього приводу. Дуже раді і тепер будемо готуватися до чвертьфіналу в Ліллі.

Поки що ми нічого не добилися, всього лише вийшли до чвертьфіналу. Рухаємося від матчу до матчу. Нам протистояв відмінний суперник, і я хочу привітати Угорщину, яка зробила все що могла. Показали дуже солідну командну гру, створили безліч моментів і не дозволили цього зробити супернику", - сказав Азар.

Матч 1/4 фіналу Євро-2016 між збірними Бельгії та Уельсу відбудеться 1 липня на стадіоні П'єр Моруа. Початок поєдинку о 22:00 за київським часом.