iSport.ua,  2 липня 2016, 16:48
0
999
Бельгійські вболівальники організували фанатам із Уельсу  Коридор слави

Шанувальники збірної Бельгії після поразки своєї команди від Уельсу продемонстрували належну повагу до вболівальників переможців.

У вчорашньому матчі чвертьфіналу чемпіонату Європи збірна Бельгії поступилася валлійцям із рахунком 1:3. Забивши першими після красивого удару Наінгголана, Червоні Дияволи вже до перерви втратили перевагу в рахунку. У другому таймі Уельсу вдалося спочатку вийти вперед, а потім і зовсім зняти всі питання, забивши ще один м'яч в одній із контратак.

Незважаючи на всю гіркоту від поразки, бельгійські фанати знайшли в собі сили на неймовірно красивий вчинок. Вони вирішили віддати данину поваги уболівальникам Уельсу, організувавши для них справжній "Коридор слави".

Оплесками і рукостисканнями з валлійцями шанувальники Бельгії ще більше прикрасили і без того великий вечір у футбольній історії маленької британської країни.