0
203
Френк Лампард отримує привітання

Півзахисник Нью-Йорк Сіті Френк Лампард забив 299 голів.

Напередодні матчу чемпіонату МЛС між Нью-Йорк Сіті і ДС Юнайтед керівництво Городян вирішило привітати англійського півзахисника з ювілеєм - раніше Френк забив свій 300-й гол у кар'єрі.

Перед грою Лампарду подарували пам'ятну футболку клубу з цифрою 300 на спині, а також спеціальну каблучку на честь цієї події.

Однак, як повідомляє Sky Sports, боси Нью-Йорка помилилися в підрахунках. Насправді Лампард виходив на поле, будучи автором 299 голів у професійній кар'єрі.

Виявилося, що ще на зорі своєї кар'єри у 1999 році Френк, виступаючи за Вест Хем, брав участь у матчі Кубка Ліги проти Астон Вілли. Тоді Лампард забив гол, проте пізніше матч був анульований, а Вест Хему було зараховано технічну поразку. Таким чином керівництво Сіті порахувало гол, якого не було.

Однак незважаючи на це Лампард все таки став автором 300 голів у кар'єрі. На 85-й хвилині звітного матчу він забив гол, вивівши свою команду вперед 2:1. Але через 6 хвилин ДС Юнайтед зрівняли рахунок, що не влаштовувало Френка, який на 93-й хвилині зробив дубль, забивши свій 301-й гол, і приніс команді перемогу.