Бойова нічия Динамо і Шахтаря

iSport.ua,  9 вересня 2016, 23:02
0
451

Донецький Шахтар, поступаючись по ходу протистояння 0:1, зумів відігратися, проте забити переможний м'яч жодній з команд не вдалос

Головний тренер донецького Шахтаря Паулу Фонсека зі складом на головну гру першого кола не здивував. Вийшли всі ті виконавці, на яких і робив ставку португальський фахівець в останніх матчах. Водночас Сергій Ребров пішов на вимушену і тактичну ротацію складу. На лівому краю оборони несподівано замість Антунеша, який відіграв усі поєдинки до того, вийшов Макаренко. Ймовірно, заміна була зроблена з метою закрити головну силу Шахтаря на правому краю в особі Даріо Срна. Також не встиг повернутися до гри Дерліс Гонсалес, замість якого з'явився в старті Олег Гусєв.

Зі стартових хвилин матчу обидві команди почали гру досить активно з обопільною активністю біля чужих воріт. Першими рахунок могли відкривати біло-сині вже на другій хвилині, але постріл Буяльського з лінії штрафного парирував П'ятов. Через кілька хвилин гірники зуміли гідно відповісти проривом Бернарда в чужу штрафну з лівого флангу і подальшим потім ударом головою від Даріо Срни, але постріл хорвата прийняв на себе один із захисників.

І все ж свій шанс пощастило більше реалізувати динамівцям. Макаренко підключився до атак своєї команди по лівому флангу і виявився збитий зусиллями Даріо Срни в чужій штрафній. Олег Гусєв впевненим ударом з точки розвів м'яч і голкіпера по різних кутах воріт. Надалі до перерви підопічним Реброва вдавалося цілком успішно стримувати атакуючі пориви суперників. Згадати можна лише постріл Коваленка з лінії штрафного, після якого м'яч пролетів поруч зі штангою.

У другому таймі ситуація на футбольному полі вже істотно змінилася. Динамівці були змушені зосередитися на обороні своїх воріт, тоді як оранжево-чорні побагато позиційно атакували. Інше питання, що моментів біля воріт Шовковського було небагато. Найреальніший шанс відзначитися голом був у Бернарда на дальній штанзі після подачі з правого флангу від Марлоса, але м'яч в результаті удару бразильця пройшов над поперечиною.

І все ж завдяки низці проведених замін підопічним Фонсекі вдалося відігратися за п'ятнадцять хвилин до закінчення основного часу матчу. Бутко, що вийшов замість травмованого Срни, підключився до атаки своєї команди по правому флангу, навісив у центр чужого штрафного, де також з'явився в другому таймі на полі Дентіньо ударом головою замкнув цей пас.

Уже в самій кінцівці матч отримав забарвлення суддівського скандалу. Виду при спробі зіграти на перехопленні в своєму штрафному явно зіграв рукою, але арбітр пенальті поставити не наважився. 1:1 - перемогу складно назвати упущеною для Динамо, враховуючи характер розвитку подій на футбольному полі, тому команда Реброва цілком може бути задоволена нічиєю на виїзді з головним конкурентом сезону. Водночас підопічним Паулу Фонсека варто попрацювати над реалізацією моментів.