0
448
Ібра продовжує  клепати  в найпринциповіших дербі Європи
Златан Ібрагімович (зліва) продовжує "клепати" голи в дербі

Нападаючому Манчестер Юнайтед шведу Златана Ібрагімович знадобилося лише 42 хвилини, щоб забити свій черговий гол в дербі

34-річний Ібра давно увійшов в історію світового футболу, як один з найкращих нападаючих всіх часів. У кожній зі своїх попередніх команд Ібрагімович ставав головною зіркою і голеадором, схоже, не стане винятком і Манчестер Юнайтед. Сьогодні відбулася одна з найбільш принципових дербі не тільки Англії, але і всієї Європи.

Підопічні Жозе Моуріньйо мінімально поступилися своїм заклятим ворогам, проте Златану вдалося забити гол у ворота Клаудіо Браво, який став для шведа вже четвертим в чемпіонаті Англії, і далеко не першим у найпринциповіших дербі Старого Світу.

У 2006-му році, тоді ще зовсім молодий Златан, перебрався з Ювентуса, який через корупційний скандал вилетів в Серію B, в міланський Інтер. Під керівництвом Роберто Манчіні швед став головною зіркою команди і беззаперечним гравцем основного складу.

Міланське дербі стало першим принциповим суперництвом такого рівня для Ібри, саме Мілану швед забив перший свій гол в серйозних дербі.

Ибра продолжает

Далі була Барселона, в якій у Златана не все в підсумку вийшло, однак свій гол в Ель Класико він все-таки забив. У сезоні 2009/10 Ібра відновився після серйозної травми, як раз до поєдинку проти Реала. Ібрагімович замінив Тьєррі Анрі на початку другого тайму, а на 56-й хвилині з передачі Дані Алвеса - забив переможний м'яч у ворота Королівського клубу.

У 2010-му році Ібра на правах оренди переходить в Мілан. Перехід в стан непримиренного суперника Інтера подія сама по собі для Італії визиваюча, але Ібра на цьому не зупинився. У листопаді того ж року відбулося міланське дербі, в якому швед забив єдиний в тому матчі гол, принісши перемогу Мілану.

Ну і нарешті, влітку цього року на правах вільного агента 34-річний Ібрагімович переходить з ПСЖ в Манчестер Юнайтед. Швед почав в АПЛ без розкачки, забив три м'ячі в трьох матчах, а сьогодні вийшов в стартовому складі на матч проти Сіті. На 43-й хвилині Златан забиває у ворота Клаудіо Браво, роблячи рахунок 1:2. І хоча цей гол не приніс очок його команді, Ібру можна назвати справжнім снайпером всіляких дербі. Тепер на рахунку шведа сім голів у найпринциповіших протистояннях Європи.