Артем Кравець забив у своєму дебютному матчі за іспанську Гранаду

iSport.ua,  11 вересня 2016, 21:14
0
786
Артем Кравець

Український форвард Артем Кравець відзначився забитим м'ячем у своєму першому поєдинку за Гранаду.

Нагадаємо, Артем поповнив ряди Гранади в останній день літа, коли було підписано угоду про річну оренду нападника в іспанський клуб.

У першому ж матчі після переходу, 27-річний Кравець відзначився взяттям воріт Ейбару.

Замінивши у перерві зустрічі Уче Агбо, Артем за 15 хвилин до закінчення основного часу зрівняв рахунок у поєдинку (1:1).

На жаль, колективу українця не вдалося втримати нічийний результат - на 95-й хвилині поєдинку Серхіо Енріх приніс перемогу Ейбарові.

Таким чином, після трьох зіграних турів Гранада має у своєму активі один бал і посідає 17-й рядок у турнірній таблиці чемпіонату Іспанії.