Захисника Мілана доправили до лікарні

iSport.ua,  11 вересня 2016, 22:59
0
798

Захисник Мілана Лука Антонеллі в матчі третього туру проти Удінезе отримав жахливу травму шиї.

Страшний епізод трапився на 52-й хвилині матчу. Антонеллі в одному з верхових єдиноборств зіткнувся зі своїм же партнером по команді. Голова Луки зустрілася зі стегном товариша по команді, і Антонеллі впав на газон. Усе найстрашніше почалося через кілька миттєвостей – захисник знепритомнів, а в таких випадках, як відомо, велика ймовірність заковтування свого язика. Добре, що поряд було більш ніж достатньо інших футболістів, які не дозволили ситуації перетворитися на критичну.

Защитник Милана доставлен в больницу

Через деякий час футболіст прийшов до тями, але поворухнутися не міг. Лікарі негайно наклали спеціальний бандаж на шию потерпілого і забрали на ношах. Невдовзі Антонеллі доправили до лікарні.

Уже після матчу стало відомо, що у футболіста збірної Італії, як мінімум, перелом ключиці. Але офіційну заяву Мілану ще має зробити.

Матч завершився поразкою россонері 0:1. Єдиний м'яч на рахунку Стіпе Періци на 88-й хвилині.