Ередівізі. ПСВ без Зінченка поступається Феєнорду

iSport.ua,  18 вересня 2016, 17:50
0
84

У центральному матчі шостого туру чемпіонату Голландії лідер першості Фейєнорд мінімально обіграв ПСВ (1:0).

На стадіоні Філіпс сьогодні пройшов перший «хіт сезону» в Нідерландах - чемпіон приймав лідера Ередівізі.

Перші півгодини ПСВ тримав м'яч виключно на половині поля Феєнорда, і гості лише зрідка виривалися в контратаки, але безуспішно - небезпечні моменти створював лише ПСВ. На десятій хвилині Віллемс небезпечно пробив зі штрафного - м'яч пролетів над поперечиною.

Після перших тридцяти хвилин гра вирівнялася, команди обмінялися погрозами: спочатку Нарсінг наодинці ледь не запресингував Боттегіна і Джонса, а потім Куйт вивів Йоргенсена на побачення з воротарем, але Віллемс в останній момент виніс м'яч у підкаті за межі поля. Перший тайм завершився без забитих м'ячів.

Обидва тренери були націлені на перемогу, про що говорили заміни Коку і ван Бронкхорста, але на 82-й хвилині перший гол забив гравець стартового складу. Після подачі з кутового Ерік Ботеггін залишився без нагляду в штрафний ПСВ і розстріляв ворота Зута. ПСВ намагався відігратися, але часу було недостатньо, і Джонс зберіг свої ворота недоторканими до фінального свистка.

Так, сьогодні Феєнорд виглядав не так страхітливо, як в попередніх матчах Ередівізі, але результати говорять самі за себе: це вже сьома перемога Фейє поспіль, враховуючи тріумф над МЮ в Лізі Європи. Роттердамці відриваються на п'ять очок від найближчих переслідувачів, хоча, природно, вся боротьба з Ейндховеном у них ще попереду.

ПСВ - Феєнорд 0:1