iSport.ua,  19 вересня 2016, 13:20
0
121
Харрі Кейн

Нападаючий Тоттенхема англієць Харрі Кейн отримав травму щиколотки в матчі в матчі п'ятого туру АПЛ проти Сандерленда (1:0).

Нагадаємо, вчора Шпори мінімально обіграли Чорних котів завдяки голу Кейна на 59-й хвилині матчу. У кінцівці другого таймі 23-річний нападаючий зіткнувся із захисником Сандерленда Паппі Джілободжі. В результаті цього зіткнення Харрі Кейн отримав травму щиколотки і на 87-й хвилині матчу був змушений залишити поле.

Коуч Тоттенхема Маурісіо Почеттіно так прокоментував травму лідера своєї команди:

«Зараз нічого не можу сказати. Про ступінь серйозності пошкодження ми дізнаємося лише в понеділок», - сказав аргентинський фахівець.

У поточному сезоні Харрі Кейн провів п'ять матчів в АПЛ, в яких забив два голи і віддав одну результативну передачу.