iSport.ua,  21 вересня 2016, 00:10
0
173
Карлос Бакка

У першому матчі п'ятого туру Серії А підопічні Вінченцо Монтелла без проблем здолали римський Лаціо (2:0).

П'ятий тур італійської першості був винесений на вівторок і середу, а відкривав його поєдинок між Міланом і Лаціо. Обидва клуби перебувають в кризі: сьогоднішні суперники не беруть участь в єврокубках, та й в Серії А далеко не на перших ролях.

Россо-нері Вінченцо Монтелла на старті не особливо радують: як і раніше, у Мілана проблеми в захисті, а в атаці виїжджають на одному Карлосі Бакке. Саме гол колумбійця допоміг його команді здобути перемогу над Сампдорією в минулому турі. Лаціо після чотирьох зіграних матчів мав на один пункт більше, ніж опонент (сім проти шести), а Індзагі-молодший вже на другий матч поспіль вирішив діяти розстановкою в три дефенсоре і парою Іммобіле-Джорджевіч попереду.

Перший момент у матчі мали гості - Філіп Джорджевіч слабо пробив з двадцяти двох метрів і м'яч прилетів точно в руки Доннарумма. Така ж відповідь виникла і від Ньянга, також без проблем для портьєрі суперника. Команди неспішно придивлялися один до одного, але однотипні дії ні до чого небезпечного не приводили, а в середині тайму гру і зовсім можна було назвати нудною.

Однак першу помилку суперника Мілан втілив у гол. Пароло обрізався на чужій половині поля, Куцка підібрав м'яч і відразу ж віддав пас вперед - Карлос Бакка вийшов один на один зі Стракоша і пробив повз воротаря. 1:0. До перерви россо-нері могли забивати і другий, але не пощастило. Спочатку албанський воротар Лаціо насилу впорався з пострілом Бонавентури, а коли і він виявився поза справами, його підстрахували захисники і винесли м'яч буквально з лінії воріт.

У другому таймі на полі була тільки одна команда - Мілан. Заміни від Сімоне Індзагі не зіграли, а россо-нері якраз додали попереду. Мбайє Ньянг упустив реальний шанс, коли на секунду став Едіном Джеко і з півметра не влучив у порожні ворота. Втім, варто відзначити хорошу взаємодію всієї команди. Захист відіграв практично бездоганно, Габріель Палетта, схоже, повернувся на колишній рівень, а молодий Давіде Калабрія провів найкращий матч за Мілан.

Ньянг ніяк не міг заспокоїтися, і, не реалізувавши кілька моментів, нарешті досяг бажаного. Француз увірвався в штрафну гостей і прострілив в центр, але його передачу перервав Раду рукою - пенальті. Сам Мбайє до м'яча підійшов і впевнено реалізував одинадцятиметровий. 2:0.

Мілан довів справу до логічного кінця і здобув другу перемогу поспіль вперше з лютого місяця, а також тимчасово піднявся на третю сходинку. Попереду на россо-нері очікує два важких матчі проти Фіорентини і Сассуоло, але якщо підопічні Монтелла продовжать показувати той футбол, який був сьогодні, то вболівальники команди можуть дивитися в майбутнє зі стриманим оптимізмом. Лаціо ж за підсумками туру покине лідируючі позиції, але в той же час, до кінця жовтня у бьянко-челесте непрохідних суперників не очікується.

Мілан - Лаціо 2:0

Голи: Бакка, 37, Ньянг, 74 (пен)

Мілан: Доннарумма - Калабрія, Палетта, Романьйолі, Маттіа Де Шильйо - Куцка, Монтоліво, Бонавентура (Хонда, 82) - Сусо (Локателлі, 68), Бакка (Гомес, 87), Ньянг

Лаціо: Стракоша - Баштуш (Андерсон, 46), де Врей, Раду - Баста, Пароло, Катальді (Луїс Альберто, 77), Милинкович-Савич, Луліч - Джорджевич (Кейта, 46), Іммобіле

Попередження: Калабрія - Баштуш, Катальді, Раду, де Врей