0
793
Динамо  відскочило  у товарняку з Олімпіком
Володимир Лисенко

Київське Динамо зуміло відігратися з рахунком 0:3 у товариському матчі проти донецького Олімпіка.

Вже на 33-й хвилині поєдинку донеччани вели з розгромним рахунком - хет-триком зіграв нападник Олімпіка Володимир Лисенко. До закінчення першого тайму Зурабу Очигаве вдалося поквиватися за один м'яч, а грамотні перестановки від Сергія Реброва у перерві поєдинку дали свої плоди - підсумкова нічия 3:3.

Відзначмо, що третій гол киян забив дебютант основної команди Іван Калюжний. Ще по голу на рахунку Зураба Очигави і Дениса Гармаша.

Динамо - Олімпік 3:3

Голи: Очигава, 45, Гармаш, 67, Калюжний, 33 - Лисенко, 2 (з пенальті), 29, 35

Динамо: Коваль (Шовковський, 32, Рудько, 59), Динамо Сильва (Осман, 76), Макаренко, Морозюк, Очигава, Селін, Гусєв (Мякушко, 57), Гармаш, Калюжний, Громов, Мораес (Гладкий, 46)

Олімпік: Махарадзе, Гришко, Барановський, Гошкодеря, Поступаленко, Шестаков, Лисенко, Нємчанінов, Олійник, Танчик, Богданов

Попередження: Данило Сильва, Очигава, Сєлін