Динамо здолало Сталь і одноосібно вийшло на друге місце в УПЛ

iSport.ua,  19 листопада 2016, 19:17
0
464
Євген Хачеріді

У матчі 15-го туру чемпіонату України підопічні Сергія Реброва на своєму полі впоралися з кам'янською Сталлю (2:1).

Київське Динамо мало чудову нагоду вийти на одноосібне друге місце - за годину до матчу чемпіона країни зі Сталлю Зоря поступилася в поєдинку проти Олександрії. Підопічні Сергія Реброва скористалися своїм шансом, здобувши домашню перемогу над непростим суперником.

Динамо з перших хвилин поєдинку захопило ініціативу і створило кілька небезпечних моментів, але Віда і Бесєдін із забійних позицій дивом не потрапили у ворота. Кілька разів Сталь гостро огризалася, але гостям не вдалося змусити Рудька вступити в гру: оборонці киян випереджали своїх опонентів, або ж спроби гостей були неточними.

Столична команда продовжувала атакувати і домоглася свого, забивши на вісімнадцятій хвилині зустрічі. Сидорчук ефектно розібрався з двома захисниками суперника, віддав прихований пас на Ярмоленка: Андрій зблизився з Паньківим і відпасував на Хачеріді - захисник Динамо послав круглого з кількох метрів у порожні ворота. 1:0.

Забивши, колектив Реброва не зменшив обертів, але подвоїти перевагу не вдалося. Знову Віда з кількох метрів не влучив у ціль, удар Ярмоленка п'ятою прилетів точно в Паньківа. Гості відповіли лише одного разу, але Задерака після проходу Каленчука не зміг вразити ворота киян. З мінімальною перевагою Динамо команди пішли на перерву.

Другий тайм розпочався зі швидкого голу киян. Євген Макаренко потужно вистрілив із-за меж штрафного - м'яч під час польоту потрапив у Задерака, від якого зрикошетив у кут воріт Паньківа. 2:0 - Динамо вдалося забити гол із роздягальні і збільшити перевагу.

Але недовго раділи господарі поля: вже через сім хвилин сталевари відіграли один м'яч. Після затяжної атаки Сільвано Комваліус виявився спритнішим за всіх у чужому штрафному і з десяти метрів розстріляв ворота Динамо. Після цього кам'янчанам вдалося відвести гру від власних володінь і провести кілька небезпечних контратак, але забити вдруге не вдалося.

Кияни зобов'язані були вирішувати результат зустрічі і не тягнути все до фінального свистка, але не пощастило. Ярмоленко не реалізував черговий стовідсотковий шанс, пробивши з близької дистанції вище воріт, а Громов бив уже у порожні ворота, але Стаменкович вибив м'яч із лінії. Прекрасний сейв зробив і Паньків, коли перевів круглого у штангу після пострілу Гармаша.

2:1 - Динамо здобуває непросту перемогу над Сталлю, зміцнюється на другій сходинці і тепер на підопічних Реброва очікує переліт у Неаполь на матч Ліги чемпіонів.

Динамо - Сталь 2:1

Голи: Хачеріді, 18, Макаренко, 60 - Комваліус, 57

Динамо: Рудько - Морозюк, Хачеріді, Віда, Макаренко - Сидорчук (Оріховський, 69), Рибалка, Гармаш - Ярмоленко, Циганков (Громов, 74) - Бесєдін (Мораес, 81)

Сталь: Паньків - Пашаєв, Іщенко, Стаменкович, Воронін - Каленчук, Е. Малакян (Карікарі, 84), Г. Малакян - Задерака (Кузик, 56), Комваліус, Мисик (Дансо, 78)

Попередження: Віда, Рибалка - Мисик