iSport.ua,  23 листопада 2016, 07:48
0
458
Марко Ройс

У вчорашньому поєдинку на Сигнал Ідуна Парк між Борусією і Легією глядачі побачили рекордну кількість голів.

Дортмундська Боруссія приймала у рідних стінах польську Легію. Після того, як Легія видала гольову феєрію в матчі з Реалом (3:3), багато хто очікував, що поляки багато пропустять в Німеччині і, можливо, відзначаться у воротах суперників.

Однак очікувати того, що команди забудуть про захист і на двох наколотять 12 голів, не доводилося.

92-га хв - Боруссія Дортмунд 8-4 Легія - Марко Ройс

Уже після півгодини матчу глядачі стали свідками цілих шести м'ячів, а на 33-й хвилині капітан Боруссії Марко Ройс, який повернувся після травми, забив сьомий.

Той же Ройс на другій доданій до основного часу хвилині оформив хет-трик, а матч Боруссія Д - Легія офіційно став найрезультативнішим в історії ЛЧ.

До цього максимальною кількістю голів в одному матчі були 11 м'ячів у поєдинку Монако - Депортиво.