iSport.ua, 26 листопада 2016, 16:41
0
339
Олександр Бабич

Підопічні Олександра Бабича здобули вольову перемогу над кропивницькою Зіркою в рамках 16-го туру чемпіонату України.

Матч в Одесі був важливий для обох колективів. Чорноморець балансує на межі верхньої і нижньої частини турнірної таблиці, до того ж одеситам дихають у спину гравці Ворскли, тому перемога і збереження місця в топ-6 для Моряків має першорядне значення. Недалеко від верхньої частини турнірної таблиці знаходяться і кропивчани, проте сьогоднішня невдача дещо відкинула їх назад.

Відзначимо, що просто неймовірний старт поєдинку задали гравці гостей. Вже на третій хвилині матчу гості вийшли вперед: чудовий пас із глибини вийшов у Ігоря Загальского, після чого прийняв м'яч попереду Білоног, змістився у чужий штрафний і відмінним ударом переграв воротаря господарів.

Недовго тривала радість гостей, адже одесити зрівняли рахунок вже до середини першої половини, та й, у цілому, команда Бабича виглядала впевненіше на полі, частенько насідаючи поблизу чужого штрафного. У підсумку, це дало свої плоди, коли Третьяков видав шикарну передачу врозріз вперед на Дмитра Коркішка, а той без проблем переграв Паста, який зблизився з ним, - 1:1. Через кілька хвилин Коркішко міг робити дубль і виводити свою команду вперед, але після його удару зі штрафного сфера вдарилася об штангу і відлетіла за межі поля.

Одесити зрівняли рахунок і заволоділи ініціативою на полі в першому таймі, почавши другу половину в такому ж темпі зі своєю перевагою. Швидко в другому таймі господарі ще раз пробили в каркас воріт Паста - після невдалої гри воротаря на виході головою бив Мартиненко, але на шляху м'яча стала поперечина.

Атаки Чорноморця набували все більш і більш небезпечного характеру і стали проводитися частіше. У підсумку, визначальним стало рішення Бабича посилити гру Олександром Андрієвським, який і забив вирішальний м'яч у цій зустрічі на 78-й хвилині гри. Після подачі кутового круглий відлетів до вільного Андрієвського, який, не дивлячись на велику кількість гравців у воротарському, все ж зумів знайти щілину і відправити м'яч у сітку воріт Паста - 2:1. Наприкінці зустрічі Моряки могли втратити перемогу, але зі спробою Мойї впорався Боровик, діставши м'яч з-під поперечини.

Як підсумок, Чорноморець здобуває важливу домашню перемогу, не підпускаючи до себе Ворсклу, яка в паралельній грі вирвала три очки на останніх хвилинах зустрічі.

Чорноморець - Зірка 2:1

Голи: Коркішко, 25, Андрієвський, 78 - Білоног, 3

Чорноморець: Боровик - Данченко, Мартиненко, Азацький, Люлька - Філімонов, Смирнов - Третьяков (Хобленко, 71), Коркішко, Татарка (Андрієвський, 58) - Калитвинцев (Мусолітін, 84)

Зірка: Паст - Баєнко, Ковальов, Перейра, Бацула (Калінін, 83) - Білоног, Загальский (Мойя, 59) - Лупашко (Зубков, 75), Фаворов, Щедрий - Сітало

Попередження: Філімонов, Данченко, Смирнов - Бацула, Загальский, Сітало, Зубков

Вилучений: Зубков, 84