iSport.ua,  26 листопада 2016, 16:57
0
129
Павло Ребенок - автор переможного голу у ворота Сталі

У поєдинку 16-го туру УПЛ підопічні Василя Сачка здобули непросту перемогу над Сталлю (1:0).

До очного протистояння, що проходило в рамках 16-го туру чемпіонату України, Сталь і Ворскла підходили в ролі сусідів по турнірній таблиці - Сталевари, після 15-ти поєдинків, мали у своєму активі 14 набраних балів, і як підсумок - проміжну восьму позицію. Команда Василя Сачка, у свою чергу, зі 16-ма пунктами, розташовувалася на щабель вище. Зустріч, яка відбулася в рамках першого кола у Полтаві, завершилась безгольовою нічиєю.

Матч між Сталлю і Ворсклою почався в досить неспішному темпі, проте вже на п'ятій хвилині поєдинку господарі поля могли виходити вперед - Непогодов із величезними труднощами відбив постріл із близької відстані у виконанні футболіста Сталеварів - забий команда Якоба Галла на старті гри, і невідомо, як би розгорнулися подальші події цього матчу. Ворскла не змусила чекати з відповіддю - через шість хвилин уже Младен Бартулович міг виводити гостей вперед, якби був трохи точнішим після удару з кута штрафного - круглий пролетів буквально в лічених сантиметрах над дев'яткою володінь Паньківа після спроби зі стандарту від хорватського хава полтавчан.

На 22-й хвилині поєдинку забивати міг уже Дитятьєв - центральний оборонець гостей після подачі з флангу у виконанні Бартуловіча пробив головою з лінії воротарського вище воріт суперника, залишивши таким чином рахунок на табло стадіону "Метеор" у Дніпрі незмінним. На цьому небезпечні моменти в першому таймі не закінчилися - на 25-й хвилині підступний рикошет від гравця Ворскли після удару зі штрафного у виконанні Вороніна міг зіграти злий жарт із гостями, проте ігровий снаряд, замість того, щоб залетіти у ворота, прокотився поруч із каркасом володінь Непогодова. Через дві хвилини після цього епізоду вперед вийти могла вже Ворскла - Хльобас, після розіграшу кутового, пробив із вигідної позиції поряд із ближньою штангою воріт Сталі. Витримавши натиск одно одної, команди відверто почали бити по ногах - дуже багато фолів зафіксував арбітр у перші 45 хвилин матчу - часом ця жорсткість переходила певні межі, які періодично трансформувалися в попередження.

Другий тайм активніше почали полтавчани - команда Василя Сачка вже на 48-й хвилині гри могла забивати - все той же Хльобас, перебуваючи у боротьбі з двома опонентами, пробив із досить гострого кута у зовнішню сторону сітки суперника. Найреальніший шанс вийти вперед гості упустили тоді на 56-й хвилині, коли після потужного пострілу з лінії штрафного у виконанні Кобахідзе м'яч потрапив прямо в поперечину. Сталь намагалася створити що-небудь біля чужих воріт, але моментальний пресинг від Ворскли змушував підопічних Галла розлучатися з м'ячем ще в районі центрального кола.

Під завісу гри, коли здавалося, що нічия вже не за горами, своє вагоме слово сказав Павло Ребенок, який вийшов на заміну, - змістившись із флангу в центр, крайній хавбек полтавчан пробив із меж штрафного точно в кут воріт опонента, але ж тоді йшла вже 89 -я хвилина. Забивши м'яч, гості, в силу певної втоми, трохи відійшли назад, чим у підсумку так і не зуміла скористатися Сталь. Мінімальна, але все-таки перемога команди Василя Сачка, що дозволяє залишатися на сьомій позиції. Відставання від одеського Чорноморця, який поки що йде на шостому місці, складають все ті ж три пункти, адже в паралельній зустрічі одесити також зуміли взяти верх над своїм опонентом. Ну а Сталь, як і раніше, восьма, без будь-яких натяків на потрапляння в топ-6.

Сталь - Ворскла 0:1

Гол: Ребенок, 89

Сталь: Паньків - Пашаєв, Іщенко, Стаменкович, Воронін - Каленчук, Е.Малакян, Г.Малакян (Карасюк, 78) - Мисик, Комваліус (Карікарі, 65), Задерака (Кузик, 46)

Ворскла: Непогодов - Сімінін, Дитятьєв, Чеснаков, Пердута - Ткачук, Кравченко - Турсунов, Бартулович (Ребенок, 46), Кобахідзе (Одарюк, 67) - Хльобас (Загорулько, 80)

Попередження: Задерака - Бартулович, Сімінін, Дитятьєв, Кобахідзе, Чеснаков, Одарюк