Син Зидана забив через 18 хвилин після дебюту за Реал

iSport.ua,  30 листопада 2016, 21:44
0
2293
Енцо Зидан з батьком

Син наставника Реала Зинедина Зидана - Енцо - голом дебютував за першу команду Вершкових у матчі Кубка Іспанії.

У ці хвилини мадридський клуб завершує погром Культураль Леонеси в 1/16 фіналі Копа дель Рей. Нагадаємо, у виїзному поєдинку Вершкові не залишили каменя на камені від третьолігової команди (7:1), яка невимовно зраділа потраплянню на суперзіркову команду.

У поєдинку на Сантьяго Бернабеу за столичний клуб вийшов напіврезервний склад з окремими вкрапленнями цікавих особистостей, які значаться в мадридському клубі. Так, в основному складі, вперше з моменту переїзду до Іспанії, вийшов 17-річний Мартин Едегор, а вже в другому таймі втомленого Іско замінив старший син наставника Реала - Енцо Зидан.

Варто зазначити, що його поява на футбольному полі стала для 21-річного півзахисника дебютною в першій команді Реала, незважаючи на те, що він вже віддавна тренується з основною командою. Не змусив себе довго чекати і перший гол за Королівський клуб. Уже через 18 хв. після появи на полі Енцо забив четвертий гол у ворота Культураль, чим викликав велику радість не тільки уболівальників Реала, але й персональних шанувальників свого легендарного батька.

Нагадаємо, що в системі Реала числиться ще один син французького наставника - 18-річний Лука, який захищає ворота молодіжної команди Вершкових.