Дивовижна Африка: футболіст у чемпіонаті Руанди начаклував гол

0
1370
Той самий ритуал у виконанні Камара

Дивовижний випадок стався в чемпіонаті Руанди.

Те, що сталося в чемпіонаті Руанди з футболу в матчі між Мукурі Спорт і Райан Спортс, мабуть, можна побачити тільки на Чорному континенті. В кінці першого тайму гості (Райан Спортс) поступалися своїм суперникам - 0:1.

Нападаючий сторони, що програвала, перед самою перервою прийняв дивне рішення. Підбігши до стійки воріт противника, він поклав щось біля неї (безпосередньо в ворота) і кулею почав тікати від гравців команди-опонента, які були обурені подібними діями і в прямому сенсі хотіли дати стусанів Мусса Камарі.

Така реакція була виправдана, оскільки забобонні футболісти були впевнені, що нападник вирішив заговорити ворота, щоб забити гол. Найцікавіше у всьому цьому, що побоювання гравців Мукурі виправдалися. На початку другого тайму той самий Камара зрівняв рахунок у матчі, чим глибоко шокував як мінімум тих, хто не звик до реалій африканського футболу.

Після цього випадку Федерація футболу Руанди встановила заборону на чаклунство під час матчів. Якщо її буде порушено, то за це буде накладатися грошовий штраф (120 доларів) і технічна поразка.