Ювентус обіграв Мілан і вийшов до півфіналу Кубка Італії

0
160
Дібала відкрив рахунок у матчі

Мілан змушений був поступитися Юве до півфіналу національного кубка.

Пропустивши два голи до середини першого тайму, Мілан не зміг відігратися і, завершуючи матч уменшості, змушений був поступитися Юве до півфіналу національного кубка.

Ювентус продовжує захищати титул володаря Коппа Італія. У чвертьфіналі б’янко-нері брали Мілан і помстилися за дві поразки в цьому сезоні - спочатку Стара Синьйора поступилася россо-нері в чемпіонаті, а потім і в матчі за Суперкубок Італії, який відбувся рівно місяць тому.

Массіміліано Аллегрі знову випустив атакуючу трійку (Манджукич, Диба, Ігуаїн) зі стартового свистка, і знову це принесло результат. Уже до двадцять першої хвилини господарі вели з перевагою два м'ячі. Рахунок відкрив Дібала - Пауло отримав м'яч після прихованого пасу п'ятою Куадрадо і з десяти метрів розстріляв ворота Доннарумма. Другий гол - майстерність імені П’яніча. Міралем майстерно виконав штрафний і потрапив точно в дев'ятку. 2:0 - Ювентус знову вбиває суперника на старті матчу, а Мілан в черговий раз його провалює.

Россо-нері біля протилежних воріт створити нічого не змогли - жодного удару по володіннях Нето, а Бакка вирішив зіграти в Габігола, жодного разу не торкнувшись м'яча за першу половину зустріч. Втім, і Сусо з Бонавентурою нічим не запам'яталися, а контроль м'яча в центрі поля до небезпечних моментів і до гостроти ніяк не могла привести. Гра більше запам'яталася грубими порушеннями правил - Куцка, наприклад, мав залишити ще до перерви. Ювентус зіграв більш ніж добре і з солідною перевагою пішов відпочивати. Без шансів для суперника.

Друга половина зустрічі розпочалася несподівано з гола Мілана і відновлення інтриги - захисники Юве вибили м'яч на Бакка, який у дотик вразив ворота господарів. Втім, недовго жила інтрига: через хвилину у Локателлі здали нерви (Мануель зрубав Дібалу), і молодий півзахисник був видалений з поля.

Б'янко-нері деякий час провисіли біля воріт Доннарумма, але забити не вдалося - Манджукич двічі пробивав небезпечно головою, але в ціль не влучив. Можна виділити дебют Жерара Жерар Деулофеу за Мілан і удар іспанця в Нето, але не більше. В іншому - Зебри спокійно довели матч до переможного і вийшли в півфінал кубка, де зіграють проти Наполі.

Чвертьфінальні протистояння Коппа Італія продовжаться поєдинками Лаціо - Інтер і Рома - Чезена, які відбудуться 31 грудня та 1 лютого відповідно.

Ювентус - Мілан 2:1

Голи: Дібала, 10, П’яніч, 21 - Бакка, 53

Ювентус: Нето - Барцальї, Бонуччі, Ругані, Асамоа - Хедіра, П’яніч - Куадрадо, Дібала (Алекс Сандро, 67), Манджукич - Ігуаїн

Мілан: Доннарумма - Абате (Пашаліч, 63), Сапата, Романьйолі, Антонеллі - Куцка, Локателлі, Бертолаччі (Хонда, 90 + 1) - Сусо, Бакка (Жерар Деулофеу, 82), Бонавентура

Попередження: П’янич, Манджукич, Бонуччі, Алекс Сандро - Куцка, Локателлі, Антонеллі, Сапата

Вилучення: Локателлі, 54