Суперник Шахтаря обіграв чемпіонів Європи

0
452
Роналду і Реалу залишилося боротися за чемпіонат та Лігу чемпіонів

Програвши в домашньому поєдинку, команда Зінедіна Зідана не змогла взяти реванш у Сельти на виїзді.

Програвши в домашньому поєдинку, команда Зінедіна Зідана не змогла взяти реванш у Сельти на виїзді, задовольнившись лише вольовою нічиєю, якої не вистачило для виходу в півфінал.

Недавня перемога мадридського Реала в грі проти Малаги (2:1), злегка підняла настрій підопічним Зінедіна Зідана після поразки від Севільї (1:2) і аналогічного результату в невдалій зустрічі Вершкових з Сельтою (1:2) в рамках ¼ фіналу Копа дель Рей. Проте в стані Галактікос, як і раніше, існують певні проблеми - на поєдинок у відповідь проти Кельтів мадридці вирушили без кількох ключових виконавців, таких як: Бейл, Пепе, Карвахаль, Модріч і Марсело. Погодьтеся - значний список.

Поразка в першій грі з Галісійцями, та ще й не найкраща кадрова ситуація, передрікали і сьогодні Реалу не найбільшу легку прогулянку - Сельта, як відомо, досить добре виступає на рідному для себе Балаідосе (запитайте у Барселони, прим.), підтвердженням цих слів є статистика команди Едуадро Беріццо в домашніх стінах - за 13 останніх офіційних поєдинків удома Сельта зазнала лише однієї поразки, здобувши при цьому десять перемог. На боці чинного володаря Ліги Чемпіонів були лише стосунки особистих зустрічей з опонентом з Віго - мадридці обігравали Кельтів на їхньому полі в двох останніх матчах поспіль з різницею два голи. А різниця в два м'ячі - це саме той результат, який сьогодні міг би влаштувати команду Зідана для проходження до півфіналу поточного розіграшу Кубка Іспанії. Залишалася справа за малим...

Поєдинок стартував з високого пресингу у виконанні гостей, як підсумок - перший момент у грі стався саме біля воріт Альвареса. На шостій хвилині поєдинку Іско пробив з 20-ти метрів досить слабо, і як підсумок - прямо в руки голкіперу кельтів. Відповіли галісійці через три хвилини, коли небезпечний постріл Гвідетті з 18-ти метрів просвистів над поперечиною володінь Касільї. На 18-й хвилині поєдинку своє слово вирішив сказати Роналду - отримавши пас з лівого краю, португалець пробив головою з лінії воротарського набагато вище воріт. У цілому, колективи на початку гри не дуже балували вболівальників небезпечними епізодами, обмежуючись лише неспішним перекочуванням м'яча і силовою боротьбою в центрі поля.

У середині першої половини поєдинку блискучу можливість вивести свою команду вперед упустив Кріштіану - тріумфатор Золотого м'яча спочатку пробив головою в поперечину володінь Альвареса, а потім не зміг добити круглого в сітку воріт Сельти, пробивши з близької відстані в штангу господарів поля. Під завісу тайму підопічні Беріццо трохи додали в темпі і могли відкривати рахунок в матчі на 40-й хвилині, проте найнебезпечніший постріл Гвідетті з гострого кута зумів відбити голкіпер Галактікоса. Коли здавалося, що команди підуть на перерву без забитих м'ячів, своє слово вирішив сказати Даніло - крайній оборонець гостей після сейва Касільї, який секундою раніше відбив удар у виконанні Гвідетті, вразив власні ворота і допоміг таким чином Кельтам піти в роздягальню з мінімальною перевагою в рахунку.

Початок другої 45-хвилинки ознаменувався володінням м'яча у виконанні футболістів гостей - вони раз у раз намагалися щось створити поблизу чужих воріт, проте всі їхні потуги розбивалися об редути Кельтів, які засіли у себе «вдома». Моментів, ні в одних, ні в інших, не виникало аж до 62-ї хвилини, коли точний удар зі штрафного, метрів з 24-х, від Кріштіану Роналду допоміг вершковим відновити паритет у цій зустрічі. Струснув старовиною португалець - давненько ми не бачили від нього результативних пострілів зі стандартів...

Через чотири хвилин після м'яча Кріштіану виводити вперед Реал міг Рамос - Серхіо, після навісу зі штрафного від Крооса пробив головою з близької відстані поруч з каркасом воріт Альвареса. Після цього епізоду підопічні Зінедіна Зідана різко додали в атаці і стали потихеньку нагнітати біля чужих воріт - спочатку Бензема не зміг з вигідної позиції потрапити в створ воріт, а потім вже Роналду, знову-таки зі штрафного, пробив поруч зі штангою воріт голкіпера Сельти.

Здавалося, що м'яч гостей ось-ось назріє, проте на 85-й хвилині саме господарі поля знову вийшли вперед у цьому матчі - Вассу вдався фантастичний за точністю удар з 18-ти метрів прямо в кут воріт опонента - 2:1, і мадридцям знову потрібно було забивати два м'ячі. На 90-й хвилині гри шанс своїй команді на вихід до наступного раунду подарував Васкес, який вийшов на заміну, - Лукас, після скидки від Бензема, пробив головою з лінії воротарського точно за призначенням. Відчайдушні потуги гостей вирвати таку бажану перемогу нічим позитивним для них не ознаменувалися - 2:2, утримавши потрібну для себе нічию, Сельта вибила мадридський Реал і вийшла в півфінал поточного розіграшу Копа дель Рей.

Сельта - Реал 2:2 (перший матч 2: 1)

Голи: Даніло, 44 (аг.), Васс, 85 - Роналду, 62, Васкес, 90

Сельта: Альварес - Мальо, Ронкалья, Кабрал, Отто - Діас, Радо, Васс (Гомес, 88) - Аспас (Фонтас, 90 + 3), Гвідетті (Хосабед, 84), Бонгонда