Єгипет - перший фіналіст Кубка Африканських Націй

134
Єгипет пройшов до фіналу КАН

У півфіналі КАН Єгипет пройшов Буркіна-Фасо лише в серії пенальті.

У матчі 1/2 фіналу Кубка Африканських націй зустрілися Єгипет і Буркіна-Фасо.

Рахунок в матчі відкрив лідер збірної Єгипту Мохаммед Салах - взяття воріт відбулося на 66-ій хвилині. Вже через сім хвилин екс-гравець донецького Металурга Арістід Бансе зрівняв рахунок.

У впертій боротьбі команди провели залишок другого тайму і компенсований час. У серії пенальті впевненіше виглядали гравці Єгипту, що і дозволило виграти серію пенальті з рахунком 4:3 і вийти в фінал.

Суперник Єгипту визначиться завтра в матчі Камеруну та Гани.
Буркіна-Фасо - Єгипет 1:1 (3: 4 - пен.)
Голи: Бансе, 73 - Салах, 66
Буркіна-Фасо: Коффі, Дайо, Кулібалі, Яго, Коне, Туре, Каборе, Накульма, Бансе (Траоре, 103), Траоре, Траоре (Діавара, 80).
Єгипет: Ель-Хадарі, Габер, Хегазі, Фатхі, Кахраба (Уарда, 74), Салах, Ель-Саїд, Хамед, Трезеге (Собхі, 85), Салах, Аль-Мухаммад (Габер, 107).