0
481
Мілан домігся непростої перемоги

Перемога Мілана над Болоньєю унікальна в своєму роді.

У матчі чемпіонату Італії Мілан здобув мінімальну гостьову перемогу над Болоньєю - 0:1.

Унікальність перемоги полягає в тому, що россо-нері в ході матчу залишилися вдев'ятьох. На 36-й хвилині червону картку отримав Палетта, а на 59-ій хвилині був видалений Куцка.

Граючи в меншості, Мілан зумів забити гол на 89-ій хвилині, відзначився Маріо Пашалич.

Таким чином, Мілан став першою командою, яка удев'ятьох зуміла виграти матч чемпіонату Італії проти 11 суперників, повідомляє Opta Sports. Варто зазначити, що детальна статистика чемпіонату ведеться з сезону 1994/95, а раніше такі випадки не фіксувалися.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що Мілан відмовився продавати Куцку китайцям.