iSport.ua,  15 лютого 2017, 23:46
0
385
Реал здобув комфортну перемогу

Мадридський Реал зробив хороший заділ в першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів проти Наполі.

Початок зустрічі видався дуже активним. Неаполітанці несподівано вийшли вперед вже на 8-ій хвилині матчу. Лоренцо Інсіньє зважився на технічний удар з 30 метрів, залишивши Наваса не при справах. На пропущений гол Реал відповів взяттям воріт на 18-ій хвилині - відзначився Бензема.

У другому таймі Реал дотиснув суперника, забивши 2 голи. Спочатку Кроос з передачі Роналду пробив точно в кут, а потім Каземіро красивим ударам зльоту оформив остаточний рахунок - 3:1. Мадридці поїдуть в Неаполь з непоганим гандикапом.

Реал - Наполі 3:1

Голи: Бензема, 19, Кроос, 49, Каземіро, 54 - Лоренцо Інсіньє, 8

Реал: Навас - Карвахаль, Рамос (Пепе, 71), Варан, Марсело - Мората, Каземіро, Кроос - Джеймс (Ваксес, 76), Бензема, Роналду

Наполі: Рейна - Хісао, Альбіоль, Кулібалі, Гулам - Зьелінскі (Аллан, 75), Діавара, Хамшик (Милик, 86) - Кальєхон, Мертенс, Лоренцо Інсіньє

Попередження: Рамос, Модріч - Зьелінскі, Мертенс