Манчестер Сіті обіграв Монако в Лізі чемпіонів

0
513
Манчестер Сіті обіграв Монако

На двох у Англії команди забили вісім м'ячів.

Манчестер Сіті на своєму полі здолав Монако в першій грі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Після гола Стерлінга в першому таймі здалося, що господарі не матимуть проблем з виходом до чвертьфіналу Ліги чемпіонів, але голи Фалькао і Мбаппе дали змогу гостям піти на перерву з перевагою в рахунку.

У другому таймі Манчестер Сіті заграв успішніше, відправивши у ворота Монако чотири м'ячі, на що гості зуміли відповісти лише раз.

Комфортна перемога Манчестер Сіті 5:3, але можна бути впевненим, що матч-відповідь команд 15 березня в Монако буде не менш цікавим.

Манчестер Сіті - Монако 5:3

Голи: Стерлінг. 26, Агуеро, 58, 71, Стоунз, 77, Сані, 82 - Фалькао, 32, 61, Мбаппе, 40

Манчестер Сіті: Кабальєро, Стоунз, Отаменді, Санья, Фернандіньо (Сабалета, 62), де Брюйне, Туре, Сільва, Сані, Стерлінг (Навас, 89), Агуеро (Фернандо, 87).

Монако: Субашич, Глик, Фабіньо, Менді, Раджі, Лемар, Бернарду Сілва (Моутінью, 85), Мбаппе (Жермен, 79), Бакайоко (Дірар, 88), Сідібе, Фалькао.

Попередження: Глік, Сідібе, Агуеро, Фернандіньо, Отаменді, Бакайоко, Фалькао, Сабалета, Бернарду Сілва, Фабіньо.

Раніше згадувалося, що в іншому матчі дня Ліги чемпіонів Атлетіко забив Байєру чотири голи.