Лестер пробився до чвертьфіналу Ліги чемпіонів

0
401
Лестер вийшов до 1/4 фіналу Ліги чемпіонів

Чемпіон Англії Лестер вибив Севілью в 1/8 фіналу турніру.

Сенсаційний чемпіон Англії Лестер продовжує дивувати своїми результатами на євроарені в цьому сезоні - скромна команда виграла свою групу в Лізі чемпіонів, а тепер зуміла по сумі двох матчів обіграти Севілью.

Перший матч в Іспанії завершився перемогою Севільї 2:1, але голи Уеса Моргана в першому таймі і Марка Олбрайтон в другому зробили саме Лестер переможцем протистояння.

Севілья мала шанс хоча б перевести гру в додатковий час, але на 80-й хвилині хавбек іспанців Стівен Нзонзі не реалізував пенальті.

Лестер продолжил свою сказку, пробившись в четвертьфинал Лиги чемпионов

Таким чином, Лестер вперше в історії пробився до 1/4 фіналу Ліги чемпіонів. Свого наступного суперника британці дізнаються 17 березня.

Лестер - Севілья 2:0 (перший матч - 1:2)

Голи: Морган, 27, Олбрайтон, 54

Лестер: Шмайхель - Сімпсон, Морган, Хут, Фукс - Марез (Амарт'я, 90), Дрінкуотер, Ндіді, Олбрайтон - Окадзакі (Слімане, 64), Варді.

Севілья: Ріко - Меркадо (Маріано, 46), Пареха, Рамі - Сарабія (Йоветіч, 46), Іборра, Нзонзі, Ескудеро - Вітол, Насрі - Бен Йеддер (Корреа, 68).

Попередження: Варді, Ндіді, Шмайхель, Марез - Насрі, Вітол.

Вилучення: Насрі, 74

На 80-й хвилині Нзонзі не забив пенальті (воротар).