ГоловнаСпортФутбол
 

Відбір на ЧС-2018: розклад та результати матчів

iSport.ua, 24 березня 2017, 16:35
0
555
Відбір на ЧС-2018: розклад та результати матчів
Фото: Getty Images
Відбір на ЧС-2018: розклад і результати матчів

Представляємо вашій увазі розклад і результати матчів європейської кваліфікації до ЧС-2018

Відбірковий цикл чемпіонату світу-2018 в європейській зоні складається із групової стадії і стикових матчів.
 
За підсумками кваліфікації визначилися 13 європейських збірних, які увійдуть в число 32 учасників фінальної стадії. Автоматичну путівку у фінальний турнір отримала організатор першості Росія.
 
24 березня 2017
 
Група D
 
19:00 Грузія -Сербія
 
21:45 Австрія - Молдова
 
21:45 Ірландія - Уельс
 
Група G
 
21:45 Іспанія - Ізраїль
 
21:45 Італія - Албанія
 
21:45 Ліхтенштейн - Македонія
 
Група I:
 
19:00 Туреччина - Фінляндія
 
21:45 Косово - Ісландія
 
21:45 Хорватія - Україна
 
25 березня 2017
 
Група А:
 
19:00 Швеція - Білорусь
 
21:45 Болгарія - Нідерланди
 
21:45 Люксембург - Франція
 
Група В:
 
19:00 Андорра - Фарери
 
19:00 Швейцарія - Латвія
 
21:45 Португалія - Угорщина
 
Група Н:
 
19:00 Кіпр - Естонія
 
19:00 Боснія і Герцеговина - Гібралтар
 
21:45 Бельгія - Греція
 
26 березня 2017
 
Група С:
 
19:00 Азербайджан - Німеччина
 
19:00-Сан-Марино - Чехія
 
21:45 Північна Ірландія - Норвегія
 
Група Е:
 
19:00 Вірменія - Казахстан
 
21:45 Румунія - Данія
 
21:45 Чорногорія - Польща
 
Група F:
 
19:00 Англія - Литва
 
21:45 Мальта - Словаччина
 
21:45 Шотландія - Словенія
 
_________________________________________________________________________________
 
4 тур
 
13 листопада 2016
 
Група A
 
19:00 Болгарія – Білорусь 1:0
 
19:00 Люксембург – Нідерланди 1:3
 
Група B
 
19:00 Швейцарія – Фарерські острови-2:0
 
19:00 Угорщина – Андорра 4:0
 
21:45 Португалія – Латвія 4:1
 
Група H
 
19:00 Кіпр – Гібралтар 3:1
 
21:45 Бельгія – Естонія 8:1
 
21:45 Греція – Боснія і Герцеговина 1:1
 
12 листопада 2016
 
Група D
 
Австрія – Ірландія 0:1
 
Грузія – Молдова 1:1
 
Уельс – Сербія 1:1
 
Група G
 
Іспанія – Македонія 4:0
 
Албанія – Ізраїль 0:3
 
Ліхтенштейн – Італія 0:4
 
Група I
 
Хорватія – Ісландія 2:0
 
Туреччина – Косово 2:0
 
Україна – Фінляндія 1:0
 
11 листопада 2016
 
Група A
 
Франція – Швеція 2:1
 
Група C
 
Чехія – Норвегія 2:1
 
Північна Ірландія – Азербайджан-4:0
 
Сан-Марино – Німеччина 0:8
 
Група E
 
Вірменія – Чорногорія 3:2
 
Румунія – Польща 0:3
 
Данія – Казахстан 4:1
 
Група F
 
Англія – Шотландія 3:0
 
Словаччина – Литва 4:0
 
Мальта – Словенія 0:1
 
________________________________________________________________________________
 
3 тур
 
9 жовтня 2016
 
Група D
 
19:00 Уельс – Грузія 1:1
 
21:45 Сербія – Австрія 3:2
 
21:45 Молдова – Ірландія 1:3
 
Група G
 
19:00 Ізраїль – Ліхтенштейн 2:1
 
21:45 Македонія – Італія 2:3
 
21:45 Німеччина – Іспанія 0:2
 
Група I
 
19:00 Фінляндія – Хорватія 0:1
 
19:00 Україна – Косово 3:0
 
21:45 Ісландія – Туреччина 2:0
 
10 жовтня 2016
 
Група A
 
21:45 Нідерланди – Франція 0:1
 
21:45 Швеція – Болгарія 3:0
 
21:45 Білорусь – Люксембург 1:1
 
Група B
 
21:45 Фарерські острови – Португалія 0:6
 
21:45 Латвія – Угорщина 0:2
 
21:45 Андорра – Швейцарія 1:2
 
Група H
 
21:45 Боснія і Герцеговина – Кіпр 2:0
 
21:45 Україна – Греція 0:2
 
21:45 Гібралтар – Бельгія 0:6
 
11 жовтня 2016
 
Група C
 
21:45 Німеччина – Північна Ірландія 2:0
 
21:45 Чехія – Азербайджан 0:0
 
21:45 Норвегія – Сан-Марино 4:1
 
Група E
 
19:00 Казахстан – Румунія 0:0
 
21:45 Данія – Чорногорія 0:1
 
21:45 Польща – Вірменія 2:1
 
Група F
 
21:45 Чехія – Шотландія 3:0
 
21:45 Словенія – Англія 0:0
 
21:45 Литва – Україна 2:0
 
_________________________________________________________________________________
 
2 тур
 
8 жовтня 2016
 
Група C:
 
Азербайджан - Норвегія 1:0
 
Німеччина - Чехія 3:0
 
С. Ірландія - Сан-Марино 4:0
 
Група E:
 
Вірменія - Румунія 0:5
 
Чорногорія - Казахстан 5:0
 
Польща - Данія 3:2
 
Група F:
 
Англія – Україна 2:0
 
Словенія - Словаччина 1:0
 
Шотландія - Литва 1:1
 
7 жовтня 2016
 
Група A:
 
Люксембург - Швеція 0:1
 
Нідерланди - Білорусь 4:1
 
Франція - Болгарія 4:1
 
Група B:
 
Португалія – Андорра 6:0
 
Латвія – Фарери 0:2
 
Угорщина – Швейцарія 2:3
 
Група H:
 
Греція – Кіпр 2:0
 
Естонія – Гібралтар 4:0
 
Бельгія - Боснія і Герцеговина 4:0
 
6 жовтня 2016
 
Група I:
 
Туреччина – Україна 2:2
 
Косово – Хорватія 0:6
 
Ісландія – Фінляндія 3:2
 
Група D:
 
Молдова – Сербія 0:3
 
Австрія – Уельс 2:2
 
Ірландія – Грузія 1:0
 
Група G:
 
Італія – Іспанія 1:1
 
Ліхтенштейн – Албанія 0:2
 
Македонія – Ізраїль 1:2
 
________________________________________________________________________________
 
1 тур
 
4 вересня 2016
 
Група C:
 
19:00-Сан-Марино - Азербайджан 0:1
 
21:45 Чехія - С. Ірландія 0:0
 
21:45 Норвегія - Німеччина 0:3
 
Група E:
 
19:00 Казахстан - Польща 2:2
 
19:00 Данія - Вірменія 1:0
 
21:45 Румунія -Чорногорія-1:1
 
Група F:
 
19:00 Словаччина - Англія 0:1
 
19:00 Литва - Словенія 2:2
 
21:45 Мальта - Шотландія 1:5
 
5 вересня 2016
 
Група D:
 
19:00 Грузія – Австрія 1:2 
 
21:45 Уельс - Молдова-4:0
 
21:45 Італія - Ірландія 2:2
 
Група G:
 
21:45 Ізраїль - Італія 1:3
 
21:45 Іспанія – Ліхтенштейн 8:0
 
Група I:
 
21:45 Хорватія — Туреччина 1:1
 
21:45 Фінляндія - Косово 1:1
 
21:45 Україна – Ісландія 1:1
 
6 вересня 2016 
 
Група A:
 
21:45 Болгарія — Люксембург 4:3
 
21:45 Швеція — Нідерланди 1:1
 
21:45 Білорусь - Франція 0:0
 
Група B:
 
21:45 Фарери – Угорщина 0:0
 
21:45 Андорра – Латвія 0:1
 
21:45 Німеччина – Португалія 2:0
 
Група H:
 
21:45 Габралтар — Греція 1:4
 
21:45 Кіпр — Бельгія 0:3
 
21:45 Боснія і Герцеговина — Естонія 5:0
 
Група G:
 
15:00 Албанія – Македонія 2:1
За матеріалами: iSport.ua
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Корреспондент.net в соцмережах