Моуріньйо: У першому таймі нам потрібно було забивати три голи

iSport.ua,  5 травня 2017, 08:11
0
228
Жозе Моуріньйо

Головний тренер МЮ прокоментував перемогу своєї команди в першому півфінальному матчів Ліги Європи над Сельтою.

"Я дуже задоволений грою Манчестер Юнайтед, але не результатом. У першому таймі потрібно було забивати три або хоча б два голи, але ми пішли на перерву за рахунку 0:0. Ми грали досить добре, щоб закрити питання про вихід до фіналу вже після першого матчу, але тепер доведеться грати на повну силу на Олд Траффорд.

Маркус Рашфорд? Він є 19-річною дитиною, яка обожнює футбол. Після тренувань він затримується на півгодини, щоб потренувати удари зі штрафних, а потім чекає свого шансу. Він працює так багато, щоб ми забули про його вік", - наводить слова Жозе Моуріньйо BBC Sport.

Зазначимо, що Манчестер Юнайтед здобув комфортну виїзну перемогу над Сельтою. Зустріч у відповідь відбудеться 11 травня в Манчестері.