ГоловнаСпортФутбол
 

УПЛ: Динамо програло Олімпіку, резерв Шахтаря розгромив Чорноморець

iSport.ua, 13 травня 2017, 21:23
0
979
УПЛ: Динамо програло Олімпіку, резерв Шахтаря розгромив Чорноморець
Фото: ФК Сталь

Представляємо вашій увазі розклад і результати матчів 29-го туру чемпіонату України з футболу.

 
Волинь - Сталь 0:1
 
Гол: Дебелко, 18
 
Волинь: Неділько, Романюк, Логінов, Горопевшек, Шаповал, Р. Никитюк, Герасим'юк, Тетеренко (Задерецький, 88), Діденко (Чепелюк, 62), Мемешев (Ляшенко, 21), Петров
 
Сталь: Бандура, Пашаєв, Кравченко, Стаменкович, Шабанов (Іщенко, 72), Леандро, Каленчук, Карасюк, Е. Малакян (Деул, 63), Васін, Дебелко (Карикарі, 38)
 
Попередження: Логінов, Горопевшек, Чепелюк, Тетеренко - Каленчук, Шабанов, Стаменкович, Іщенко
 
Вилучення: Логінов, 44
 

Субота, 13 травня
 
Олімпік - Динамо 2:1
 
Голи: Сергійчук, 8, Поступаленко, 63 - Бурда, 94
 
Олімпік: Махарадзе - Немчанінов, Цимбалюк, Гришко, Брикнер - Шестаков, Поступаленко (Гошкодеря, 76), Богданов (Матяж, 79), Моха, Сергійчук (Федорів, 83) - Гринь.
 
Динамо: Рудько - Кадар, Бурда, Очігава - Морозюк (Шепелєв, 64), Гармаш (Ярмоленко, 46), Циганков (Бесєдін, 73), Буяльський, Рибалка, Пантич - Яремчук.
 
Попередження: Богданов, Брикнер, Цимбалюк - Кадар
 

Зоря - Олександрія 1:0

Гол: Форстер, 51 (пенальті).

Зоря: Шевченко - Гордієнко, Форстер, Пилявский, Соболь (Сухоцький, 87) - Гречишкін, Харатін - Калитвинцев, Ліпартія, Пауліньо (Кулач, 79) - Бонавентуре (Петряк, 60).
 
Олександрія: Новак - Чеботаєв, Басов, Гітченко, Цуріков - Банада, Запорожан, М'ягков (Чантурішвілі, 81) - Старенький (Леванідов, 42), Полярус (Пономар, 71) - Куліш.
 
Попередження: Соболь, Петряк - Куліш, Банада, М'ягков, Гітченко.
 
Вилучення: Новак, 40.
 

Чорноморець - Шахтар 0:3
 
Голи: Аблітаров, 29 (автогол), Бланко-Лещук, 37, 89.
 
Чорноморець: Безрук - Люлька, Азацький, Аблітаров, Каплієнко - Ковалець (Машнін, 75), Андрієвський - Третьяков, Коркішко, Мусолітін (Сільвіо, 60) - Хобленко (Барилко, 75).
 
Шахтар: Шевченко - Бутко, Кучер (Ордець, 65), Кривцов, Азеведо - Коваленко (Малишев, 65), Танковський - Зубков, Патрік, Дентіньо (Кобін, 79) - Бланко-Лещук.
 
Попередження: Кобін.
 

Неділя, 14 травня
 
14:00 Ворскла - Зірка
19:30 Дніпро - Карпати
За матеріалами: iSport.ua
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Корреспондент.net в соцмережах