Помер суддя, який зарахував гол рукою Марадони на ЧС-1986

0
457
Богдан Дочев

Богдан Дочев помер на 81-му році життя.

Помер футбольний суддя з Болгарії Богдан Дочев. Про це повідомляється на сайті Болгарського футбольного союзу. Арбітр помер на 81-му році життя. Причини смерті не уточнюються.

Всесвітню популярність Дочеву приніс епізод, що стався в чвертьфінальній зустрічі першості планети 1986 року, між Аргентиною та Англією (2:1). На 51-й хвилині зустрічі форвард південноамериканської команда Дієго Марадона в стрибку рукою відправив м'яч у ворота англійця Пітера Шилтона.

Найближче до місця перебував лайнсмен Дочев, який дав сигнал головному арбітру Алі Бен Насеру зарахувати гол. Цей м'яч став для Аргентини переможним.

Марадона після гри заявив, що спірний м'яч був забитий "частково головою, а частково рукою Бога". Дочев після скандалу завершив кар'єру арбітра.