Реал здобув перемогу над Ювентусом у фіналі Ліги чемпіонів

iSport.ua,  3 червня 2017, 23:57
0
1597

Мадридський Реал став першою командою, якій вдалося завоювати трофей головного єврокубкового турніру двічі поспіль.

Мадридський Реал став переможцем Ліги чемпіонів сезону 2016/17, обігравши у фіналі туринський Ювентус із рахунком 4:1.

Із самого початку зустрічі Ювентус устиг створити кілька небезпечних моментів біля воріт Реала. П'янич міг відкривати рахунок вже на 7-й хвилині, коли б не суперсейв Наваса - голкіпер у красивому стрибку потягнув цей м'яч.

Втім, через пару хвилин Реал вирівняв гру, а пізніше першим же ударом змінив нулі табло. Героєм епізоду став не хто інший, як Роналду, який обіграв Карвахаль і забив у нижній лівий кут. Бонуччі не вистачило всього декількох сантиметрів, щоб заблокувати цей простріл - у результаті лише мінімальний рикошет від італійця, а Роналду забиває 500-й гол Реала в найпрестижнішому єврокубку.

Вже через кілька хвилин шедевр виконав Манджукич - шикарним ударом через себе хорват відправив м'яч точно під поперечину воріт Наваса. Костаріканець вийшов далеко, за що і поплатився - 1:1.

Решту першого тайму обидві команди показували відкритий футбол із великою кількістю атак, чим приємно порадували глядачів.

Другий тайм розпочався атаками мадридців, які зовсім залишили Юве без м'яча. Раптом несподівано пробив Каземіро. Удар вийшов не надто потужним, зате точним - м'яч пройшов прямо під стійкою. Черговий рикошет для "чорно-білих", і Реал знову вийшов уперед.

Минуло всього три хвилини, як підопічні Зідана збільшили відрив. Модріч кинувся в атаку до кінця, і, підхопивши м'яч прямісінько біля лицьової лінії, віддав у штрафну на Роналду. Кріштіану оформив дубль, що дозволив йому стати кращим бомбардиром Ліги чемпіонів вже уп'яте поспіль.

"Галактікос" аж до фінального свистка абсолютно домінував на полі. Лише Алекс Сандро міг подарувати "старій синьйорі" надію, однак йому не вистачило зовсім трохи, щоб із навісу відправити м'яч головою у дальній кут.

Крапку в поєдинку поставив Асенсіо, який на 90-й хвилині добив суперника.

Таким чином, Реал стає першою командою в історії Ліги чемпіонів, якій вдалося завоювати трофей двічі поспіль.

Ювентус - Реал Мадрид 1: 4

Голи: 0:1 - 20 Роналду, 1:1 - 27 Манджукич, 1:2 - 61 Каземіро, 1:3 - 64 Роналду, 1:4 - 90 Асенсіо.

Ювентус: Буффон, Бонуччі, К'єлліні, Алекс Сандро, Бардзальї (Куадрадо, 66), П'янич (Маркізіо, 70), Хедіра, Дані Алвес, Манджукич, Ігуаїн, Диба (Лемін, 78).

Реал Мадрид: Навас, Варан, Марсело, Карвахаль, Рамос, Кроос (Мората, 89), Каземіро, Іско (Асенсіо, 82), Модріч, Роналду, Бензема (Бейл, 77).

Попередження: Диба (12), Рамос (31), Карвахаль (42), Кроос (53), П'янич (66), Алекс Сандро (70), Куадрадо (72).

Вилучення: Куадрадо (84).