1
2293
Андрій Ярмоленко

Підопічні Шевченка поступилися в товариському матчі "футбольному карлику".

Збірна України на зборі в Австрії програла в товариському матчі команді Мальти з рахунком 0:1.

Єдиний гол у матчі був забитий на 14-й хвилині. Після розіграшу кутового наші захисники упустили у своїй штрафній Заха Мускату, який із кількох метрів головою переправив м'яч у ворота.

Збірна України зіграла два тайми різними складами. У першому таймі два напівмоменти були у Селезньова, а в другому кілька ударів Коноплянки заблокували захисники, а Шепелєв, вийшовши на ударну позицію, не влучив у дальній кут.

Варто відзначити, що Україна мала територіальну перевагу в матчі, але це більше зводилося до контролю м'яча в центрі поля. При цьому в першому таймі кілька провалів в обороні могли привести до того, що Мальта могла б ще раз відзначитися.

Сподіваємося, тренерський штаб Шевченка зробить висновки від поразки у матчі з "футбольним карликом", адже вже в найближчу неділю, 11 червня, Україна зіграє з Фінляндією у відборі на ЧС-2018.