Кубок Конфедерацій 2017: Португалія та Мексика розійшлися миром

0
339
Португалiя – Мексика

Збірна Португалії не зуміла втримати перемогу над мексиканцями.

У неділю, 18 червня, відбувся поєдинок групової стадії Кубка конфедерацій, в якому збірній Португалії протистояла команда Мексики (2:2). Варто відзначити, що під час матчу португальці двічі виходили вперед, а Мексика, своєю чергою, тут же вирівнювала рахунок.

Вже на 21-й хвилині захисник Португалії Пепе вразив ворота суперника, однак цей гол не був зарахований. Вперше на Кубку конфедерацій була використана техніка відеоповторів.

Пізніше Рікарду Куарежма все ж відкрив рахунок, в чому не мала заслуга Кріштіану Роналду, який віддав неймовірну передачу. Через 8 хвилин Чічаріто вирівняв ситуацію на табло.

У складі Португалії також відзначився Седрік Соареш, який реалізував свій шанс. А крапку в поєдинку поставив Ектор Морено, вирвав нічию в компенсований час.

Португалія - ​​Мексика 2:2

Голи: 1:0 - 34 Куарежма, 1:1 - 42 Ернандес, 2:1 - 86 Соареш, 2:2 - 90 Морено.

Португалія: Руй Патрісіу, Пепе, Геррейро, Соареш, Фонте, Андре Гомеш, Вільям Карвалью, Куарежма (Андре Сілва, 82), Моутінью (Адрієн Сілва, 58), Нані (Желсон Мартінш, 58), Роналду.

Мексика: Очоа, Морено, Рейес, Лайюнь, Гуардадо, Дос Сантос, Еррера, Вела (дос Сантос, 57), Сальседо (Араухо, 67), Ернандес, Хіменес (Перальта, 79).

Попередження: Адрієн Сілва (68), Гуардадо (73), Андре Гомеш (90).