ГоловнаСпортФутбол
 

Жеребкування ЛЄ: Рейнджерс чекає Прогрес, Зиря відправиться в Люксембург

iSport.ua, 19 червня 2017, 16:34
0
515
Жеребкування ЛЄ: Рейнджерс чекає Прогрес, Зиря відправиться в Люксембург

Відбулося жеребкування першого раунду кваліфікації Ліги Європи.

 
Відбулося жеребкування першого раунду кваліфікації Ліги Європи. Перші матчі відбудуться 29 червня, у відповідь 6 липня.
 
Відзначимо, що українські Олімпік і Олександрія стартують з третього раунду кваліфікації Ліги Європи.
 
Результати жеребкування:
 
Маккабі Тель-Авів (Ізраїль) - Тірана (Албанія)
Кайрат (Казахстан) - Атлантас (Литва)
Бейтар (Ізраїль) - Вашаш (Угорщина)
Ордабаси (Казахстан) - Широкий Брієг (Боснія та Герцоговина)
Црвена Звезда (Сербія) - Флоріана (Мальта)
Валлетта (Мальта) - Фольгоре (Сан-Марино)
Вентспілс (Латвія) - Валюр (Ісландія)
Сент-Джонстон (Шотландія) - Тракай (Литва)
Одд (Новегіла) - Беллімена Юнайтед (Північна Ірландія)
Шахтар Солігорськ (Білорусія) - Судува (Литва)
Младость Лучани (Сербія) - Інтер Баку (Азербайжан)
Чихурі (Грузія) - Альтах (Австрія)
Фолу (Люксембург) - Мілс (Молдавія)
Партизани (Албанія) - Ботев (Болгарія)
СО Санта-Колома (Андорра) - Осієк (Хорватія)
Зоря Бєльці (Молдова) - Сараєво (Боснія і Герцоговина)
Бала Таун (Уельс) - Вадуц (Ліхтенштейн)
Вааса (Фінляндія) - Олімпія Любляна (Словенія)
Коннас-Кі (Уельс) - ХІК (Фінляндія)
Сейняйокі (Фінляндія) - КР Рейк'явік (Ісландія)
Ширак (Вірменія) - Гориця (Словенія)
Зиря (Азербайжан) - Діфферданж (Люксембург)
Войводіна (Сербія) - Ружомберок (Словаччина)
Слован (Словаччина) - Пюнік (Вірменія)
Работнички (Македонія) - Тре Пенне (Сан-Марино)
Рейнджерс (Шотландія) - Прогрес (Люксембург)
Домжале (Словенія) - Флора (Естонія)
Крузейдерс (Північна Ірландія) - Лієпая (Латвія)
Нимме Калью (Естонія) - Б-36 (Фарерські острови)
Левадія (Естонія) - Корк Сіті (Ірландія)
Дачія (Молдова) - Шкендія (Македонія)
Левскі (Болгарія) - Сутьєска (Чорногорія)
Іртиш (Казахстан) - Дунав (Болгарія)
Ягеллонія (Польща) - Динамо Батумі (Грузія)
Железнічар (Боснія і Герцоговина) - Зета (Чорногорія)
АЕК Ларнака (Кіпр) - Лінкольн (Гібралтар)
Мідтьюлланд (Данія) - Деррі Сіті (Ірландія)
Динамо Мінськ (Білорусія) - Рунавік (Фарерські острови)
Ференцварош (Угорщина) - Єлгава (Латвія)
Люнгбю (Данія) - Бангор Сіті (Уельс)
Тренчин (Словаччина) - Торпедо Кутаїсі (Грузія)
Лех (Польща) - Пелістер (Македонія)
Младость Подгоріца (Чорногорія) - Гандзасар (Вірменія)
Відеотон (Угорщина) - Бальцана (Мальта)
АЕЛ (Кіпр) - Сент-Джозефс (Гібралтар)
Шкендербеу (Албанія) - Сан-Хулія (Андорра)
Гаугесун (Норвегія) - Колрейн (Північна Ірландія)
Стьярнан (Ісландія) - Шемрок Роверс (Ірландія)
Норчепінг (Швеція) - Приштина (Косово)
АІК (Швеція) - Клаксвік (Фарерські острови)
За матеріалами: iSport.ua
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Корреспондент.net в соцмережах