Барселона обіграла Реал і стала переможцем Міжнародного кубка чемпіонів

0
1918
Барселона виграла Міжнародний кубок чемпіонів

Барселона перемогла у всіх трьох матчах Міжнародного кубка чемпіонів-2017.

Каталонська Барселона в Майамі обіграла Реал у матчі Міжнародного кубка чемпіонів.

Рахунок в матчі був відкритий уже на 3-й хвилині. Ліонель Мессі, отримавши пас від Бускетса, увірвався в штрафну, прибрав суперника на замаху і точно пробив під поперечину. Через чотири хвилини Барселона подвоїла перевагу - Ракітіч замкнув простріл Неймара.

На 12-й хвилині Реал відігрався зусиллями Матео Ковачича - хорват через центр поля пройшов до штрафної Барселони, по шляху пішовши від Піке, а потім завдав точного удару в лівий кут - 1:2. На 36-й хвилині Реал зрівняв рахунок - в контратаці Асенсіо розіграв комбінацію з Ковачичем і пробив у ближній кут.

Переможний гол Барселона забила на 50-й хвилині. Неймар зі стандарту зробив відмінний закид на кордон воротарської, куди забіг Піке і розстріляв ворота Наваса ударом з льоту - 3:2.

Барселона здобула три перемоги з трьох і стала переможцем турніру. Крім Реала синьо-гранатові обіграли Ювентус (2:1) і Манчестер Юнайтед (1:0).

В іншому матчі Манчестер Сіті здобув розгромну перемогу над Тоттенхемом.

На 10-й хвилині Манчестер Сіті відкрив рахунок - автором забитого м'яча став Джон Стоунс. На 72-й хвилині Рахім Стерлінг подвоїв перевагу городян, а остаточний рахунок у кінцівці матчу встановив 17-річний іспанець Браїм Діас - 3:0.