Коста-Рика в драматичному матчі забезпечила собі путівку на ЧС-2018

iSport.ua,  8 жовтня 2017, 09:34
0
1119
Коста-Рика здобула путівку на ЧС-2018 у Росії

Збірна Коста-Рики завоювала путівку на чемпіонат світу в Росії за тур до кінця кваліфікації.

Збірна Коста-Рики завоювала путівку на Чемпіонат світу-2018 у Росії, у драматичній кінцівці вирвавши нічию в матчі з Гондурасом (1:1).

Щоб оформити вихід на ЧС достроково, за тур до кінця кваліфікації, костариканцям необхідно було взяти хоча б одне очко в поєдинку з Гондурасом. Однак господарі пропустили гол у середині другого тайму і лише на 5-й хвилині компенсованого часу Кнделл Уотсон зрівняв рахунок і подарував своїй команді путівку на мундіаль.

Таким чином, Коста-Рика стала 13-м за рахунком учасником ЧС-2018 і другим після Мексики із зони КОНКАКАФ.

Раніше до фінальної стадії чемпіонату світу, який пройде з 14 червня до 15 липня 2018 року в Росії, вийшли команди Бразилії, Ірану, Південної Кореї, Японії, Саудівської Аравії, Мексики, Бельгії, Німеччини, Англії, Іспанії та Нігерії.