0
839
Шахтар обіграв Маріуполь

Лідер чемпіонату України здобув комфортну перемогу над Маріуполем.

Донецький Шахтар здобув перемогу в матчі 15-го туру чемпіонату України проти Маріуполя, обігравши на виїзді суперника з рахунком 3:1.

Маріуполь активно почав матч і вже на 8-й хвилині хороший момент був у Фоміна, але йому відзначитися завадила впевнена гра П'ятова у воротах.

До середини першого тайму на полі спостерігалася приблизно рівна гра, поки на 30-й хвилині Факундо Феррейра не відкрив рахунок у матчі красивим ударом після відскоку.

Перед перервою Шахтар подвоїв перевагу, коли Марлос розстріляв ворота Гальчука після невдалого кидка від Насонова. А перед цим Гоміс залишив свою команду в меншості, отримавши повторне попередження, так що другий тайм для команд практично перетворювався на формальність.

Інтригу в грі повернув Фомін на початку другого тайму. Форвард увірвався у штрафну і підсік м'яч над П'ятовим.

Утім Шахтар досить швидко повернув собі комфортну перевагу. Це Бернард з лінії штрафного чітко розстріляв ворота Маріуполя, вразивши ближню до себе "дев'ятку".

Більше голів у цьому матчі глядачі не побачили, хоча у того ж Фоміна були дві хороші можливості зробити дубль, але раз він не зумів переграти П'ятова, а другий раз за воротаря "гірників" зіграла поперечина.

Маріуполь - Шахтар 1:3

Голи: Фомін, 48 - Феррейра, 30, Марлос, 45+2, Бернард, 56.

Маріуполь: Гальчук - Неплях, Яворський, Білий, Насонов - Гоміс, Мишнєв - Тищенко (Еріксен, 84), Кисіль (Кольцов, 46), Кожанов (Авагімян, 89) - Фомін.

Шахтар: П'ятов - Бутко, Хочолава, Ордець, Ісмаїлі - Патрік (Зубков, 90+2), Фред - Марлос, Коваленко (Степаненко, 79), Бернард (Дентіньо, 73) - Феррейра.

Попередження: Гоміс, Фомін, Кожанов - Марлос.

Вилучення: Гоміс, 45 (друга жовта картка).