Хорватія оформила вихід на чемпіонат світу

0
579
Збірна Хорватії - учасник ЧС-2018

За сумою двох матчів плей-офф хорвати виявилися сильнішими від Греції.

Збірна Хорватії оформила вихід на чемпіонат світу 2018, який відбудеться в Росії. Ще після першого матчу плей-офф, в якому хорвати вдома розгромили Грецію 4:1, доля переможця пари була майже зрозуміла.

У матчі-відповіді з Греції хорвати зіграли більше за рахунком, не нагнітаючи обстановку на полі і діючи в спокійному темпі. Греки отримали контроль над м'ячем, але нічого з цим не зуміли зробити, насилу розуміючи, як долати оборону хорватів.

Швидше Хорватія могла забивати в цьому матчі, діючи на контратаках. Чого варта атака на 42-й хвилині, коли Перішич зважився на дальній удар і влучив у штангу.

До честі Греції, гравці до останнього йшли вперед, намагаючись забити хоча б гол престижу, ось тільки футболісти мало пробивали, намагаючись до вірного розіграти м'яч, тому Субашич залишився майже без роботи. Що говорити, якщо перший удар в площину воріт гостей греки завдали лише на 87-й хвилині.

Підсумок матчу 0:0 повністю закономірний. Завдяки йому Хорватія виграла дуель і спокійно пробилася на чемпіонат світу.