0
369
Данія розгромила Ірландію

Данці стали 30-м учасником світової першості.

Збірна Данії зуміла розгромити Ірландію на їхньому полі (5:1), завдяки чому успішно пройшла кваліфікацію на ЧС-2018.

Дебют поєдинку більше вдався команді Мартіна О'Ніла - вже на шостій хвилині ірландці вийшли вперед завдяки точному удару Шейна Даффі. Центрбек Брайтона після розіграшу штрафного підкараулив помилку суперника і переграв Каспера Шмайхеля в боротьбі за безхазяйний м'яч.

Втім, ще до перерви данці не тільки зрівняли, а й вийшли вперед. Спершу Сайрус Крісті зрізав м'яч в свої ворота в метушні в своїй штрафній, а потім за справу взявся лідер гостей Крістіан Еріксен.

Атакуючий хавбек Тоттенхема записав на свій рахунок хет-трик, пробиваючи без шансів для Даррена Рендолфа за межі 16-20 метрів. У перших двох випадках йому асистували партнери, а потім допоміг і Стівен Уорд.

Зрештою, відзначитися вдалося навіть Никласу Бендтнеру, який під кінець зустрічі заробив одинадцятиметровий і реалізував його.

Таким чином, Данія вийшла до фінальної частини ЧС, в якій зіграє п'ятий раз у своїй історії. У свою чергу Ірландія не може пробитися на турнір з 2002 року.

Ірландія - Данія 1:5

Голи: 1:0 - 6 Даффі, 1:1 - 29, автогол Крісті, 1:2 - 32 Еріксен, 1:3 - 63 Еріксен, 1:4 - 73 Еріксен, 1:5 - 90, пенальті Бендтнер.

Ірландія: Рендолф, Кларк (Лонг, 71), Даффі, Уорд, Крісті, Мейлер (Хулахан, 46), Макклейн, Брейді, Хендрік, артерії (Макгіді, 46), Мерфі.

Данія: Шмейхель, К'єр, Бьелланд, Крістенсен, Ларсен (Анкерсен, 54), Ділейні, Квіст, Еріксен, Систо, Поульсен (Корнеліус, 70), Йоргенсен (Бендтнер, 84).