Ярмоленко не допоміг Боруссії взяти очки в матчі з Тоттенхемом

0
228
Андрій Ярмоленко

Український півзахисник віддав красиву гольову передачу п'ятою.

Дортмундська Боруссія програла Тоттенхему 1:2 у п'ятому турі групового етапу Ліги чемпіонів.

Перед матчем Боруссія зберігала лише теоретичні шанси на вихід в плей-офф, але для цього потрібно було, щоб Реал програв АПОЕЛу. Залишалося грати заради престижу.

Варто визнати, що Боруссія активно почала матч, особливо на тлі партнерів виділявся українець Андрій Ярмоленко. Він і створив найкращі моменти своєї команди в першому таймі, коли сам небезпечно пробив по центру і двічі вивів Обамеянга на зустріч із Льорисом. Якщо в першому випадку Обамеянг пробив мимо, то на 31-й хвилині передачу українця п'ятою форвард втілив у гол.

Після забитого м'яча Боруссія віддала ініціативу гостям, за що і поплатилася. Ще в першому таймі Даєр і Еріксон повинні були забивати, але чудово зіграв Бюркі.

Тоттенхем забив одразу на початку другого тайму. Тольян помилився, Аллі відібрав у нього м'яч і віддав на Кейна, який ударом з лінії штрафного пробив Бюркі.

Пропущений гол не став каталізатором для Боруссії, яка продовжила грати якось пасивно, і в результаті це призвело до ще одного гола в ворота господарів. На фланзі Аллі розібрався з Бартрою і Гетце, увійшов в штрафну і скинув під удар корейцеві Сону, а той пробив точно в дальню дев'ятку.

Вольова перемога Тоттенхема гарантує йому перше місце в групі, а ось Боруссія продовжує з АПОЕЛом боротися заочно за третє місце за підсумками групового етапу.

Боруссія Д - Тоттенхем 1:2

Голи: Обамеянг, 31 - Кейн, 49, Сон, 76

Боруссія: Бюркі (Вайденфеллер, 90 + 2) - Тольян, Бартра, Загаду (Топрак, 78), Шмельцер - Вайгль, Геррейро - Ярмоленко, Гетце, Кагава (Кастро, 66) - Обамеянг

Тоттенхем: Льорис – Ор’є, Санчес, Даєр, Вертонген, Роуз - Еріксен (Сіссоко, 85), Уінкс - Аллі (Дембеле, 81) - Сон, Кейн (Льоренте, 86)

Попередження: Шмельцер, Тольян